Inspirativní řešení interiéru nerez prvky | Carl Stahl
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Nerezové sítě

Interiérová řešení s využitím produktů Carl Stahl

NEREZOVÉ PRVKY NABÍZEJÍ ŠIROKOU ŠKÁLU MOŽNOSTÍ, KTERÉ DOKONALE PŘIZPŮSOBÍME VAŠIM PŘEDSTAVÁM

Nerezové produkty od firmy Carl Stahl dodají Vašemu interiéru nápaditý, esteticky zajímavý a praktický prvek. Tyto na zakázku vyráběné produkty prvotřídní kvality, jsou tvarově flexibilní, zcela bezúdržbové a v čase stálé. Splňují veškeré bezpečnostní podmínky. Získáte od nás pohodlné komplexní řešení od návrhu po realizaci.

interiérová řešení pro rodinné domy       interiérová řešení pro průmyslové objekty      interiérová řešení pro komerční budovy      projektová a technická podpora
 

 
 • nerezová lana I-SYS
 • nerezové sítě X-TEND
 • nerezová lana I-SYS
 • nerezové sítě X-TEND
 • zabezpečení a optické předělení místnosti
 • kotvení od podlahy ke stropu
 • lankové sestavy I-SYS
 • černá nerezová lana I-SYS
 • nerezové sítě X-TEND
 • černé nerezové sítě X-TEND
 • historické zábradlí
 • zabezpečení schodiště
 • zabezpečení zrcadla schodiště
 • detail nerezové sítě X-TEND
 • nerezová lana I-SYS
 • nerezová lana I-SYS
 • zavěšení předmětů a ozelenění


Naše realizace na veřejných místech pro Vaši inspiraci


Stáhněte si zdarma připravené Tour Plány našich nejzajímavějších veřejně přístupných realizací v lokalitách Praha a Brno, doplněnými o mapku s adresami. Vydejte se na samostatnou prohlídku nebo si domluvte tour s naším specialistou. Pro volné termíny nás kontaktujte.

Carl Stahl Vám pomůže s projektem od návrhu až po realizaci!

 
Nerezová ocel je se všemi svými výhodami ideální volbou, chcete-li ozvláštnit Váš interiér a být přitom i praktičtí. Atraktivní kovový lesk, stálost a bezúdržbovost, to jsou hlavní pro tohoto materiálu. Díky své pevnosti je optimálním řešením pro zabepečení prostor schodišť a jiných před pádem osob a předmětů. Nerezové prvky přitom mohou být velice subtilní a ponechat prostor nenarušený a krásně vzdušný. Použijme nerezovou síť X-TEND® jako výplň zábradlí nebo ji napněme jako ochranu schodiště od podlahy až ke stropu. Díky možnostem tvarování na míru jsou skvělým řešením také pro točitá nebo atypická schodiště. Hrajme si s možnostmi barevných nerezových sítí a svorek v interiéru, které nabízíme jako jediní na trhu. Nebo do interiéru vnesme originální prvek pro řízené ozelenění popínavými rostlinami. Oddělme od sebe stylově jednotlivé zóny v místnosti nebo zavěsme krásně a bezpečně umělecké instalace. Možností využití je nespočet. Nebojte se nás oslovit se svými nápady nebo žádostí o radu. Disponujeme vlastním projekčním oddělením a proto jsme schopni Vám pomoci komplexně od návrhu, statického posouzení až po profesionální montáž.  

 

Chcete rychle nacenit Vaši poptávku?

Otevřete si připravené .pdf a zašlete nám společně s poptávkou v 7 bodech bližší specifikaci projektu pro ještě rychlejší komunikaci a cenovou nabídku.

Stáhněte si náš leták a nechte se inspirovat ukázkami zajímavých interiérových řešení, kde byly použity nerezové prvky Carl Stahl.leták interiérové řešení od Carl Stahl pdfVíce o jednotlivých systémech se dozvíte zde:

 

nerezové sítě X-TEND®
nerezová lana I-SYS®
barevné nerezuové sítě X-TEND®


Ukázka různých tvarových studií nerezových sítí X-TEND®
Rádi Váš projekt zastřešíme od návrhu až po profesionální realizaci naším odborným týmem.


Disponujeme vlastním projekčním oddělením, které zajistí potřebné statické posouzení projektu a profesionálním montážním týmem. Splňujeme potřebné bezpečností podmínky. Nerezové sítě X-TEND® jako jediné na trhu disponují evropským technickým schválením ETA (European Technical Approval), které je potvrzuje i jako jistící prvek proti pádu osob (horizontálnímu i vertikálnímu). Samozřejmostí je i certifikace německého stavebního institutu pro použití sítí jako výplně zábradlí.

Obdivujeme projekty, které dbají na detail a podporujeme je profesionální montáží se vždy dokonalým výsledkem. 

Více ze života firmy i zkušenností z praxe se dočtete v našem firemním časopise Carl Stahl – Rodinná firma s individuálním přístupem k zákazníkoviCARL STAHL – RODINNÁ FIRMA

Jakub Šesták

Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 734 235 132
emailsestak@carlstahl.cz  
  
Carl Stahl Architektura - David Parizek

Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 602 234 510
emailparizek@carlstahl.cz  
Matěj Kvapil

Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 774 559 934
emailkvapil@carlstahl.cz  
  
  


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR