Hledáme STATIKY a KONSTRUKTÉRY – membránové konstrukce, voliéry pro zoologické zahrady
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Hledáme STATIKY, KONSTRUKTÉRY A ARCHITEKTY – membránové konstrukce, voliéry pro zoologické zahrady, urbanistická architektura


Do naší rodinné společnosti Carl Stahl & spol, s.r.o., která je globálním lídrem v projektování, výrobě a výstavbě nerezových velkoplošných voliér a membránových konstrukcí v největších ZOO napříč světem, hledáme STATIKY, KONSTRUKTÉRY a ARCHITEKTY.

Staňte se součástí našeho přátelského, odborného a úspěšného týmu a pojďte s námi pracovat na zajímavých projektech v oblasti atypických ocelových konstrukcí.

V současné době hledáme kolegy na projekt ZOO v Indii (největší ZOO světa). Někteří kolegové často cestují, někteří občas a někteří nemusí vůbec. Řekněte nám, jaké jsou Vaše cestovatelské možnosti. V naší firmě se Vám otevře nepřeberné množství dalších možností realizace na funkčních i designových řešeních pro moderní architekturu. Spolupráce s námi je trvalá, motivující a inspirující.


statik konstrukterPokud se cítíte být STATIKEM a máte již VŠ dokončenou nebo právě studujete, budeme rádi pokud: Právě řešíme jednu z největších zoologických zahrad světa v Indii a potřebujeme posílit tým!!!

Vítaná je znalost softwaru: Rhino, EASY Technet, Tekla, Hilti, FormFinder. Znalost projektového managementu výhodou.

Dokážete se domluvit i v německém jazyce? To je skvělé!!! Často komunikujeme s mateřskou společností v Německu, ale i s angličtinou si u nás vystačíte.Pokud se cítíte být KONSTRUKTÉREM a ovládáte:


Pro pozici ARCHITEKTA budeš potřebovat:


Přidejte se k nám a staňte se součástí týmu pracujícího na výjimečných projektech v ČR i ve světě. Přivítáme rádi mezi sebe jak úplné nováčky/studenty, tak i zkušené kolegy.Nabízené benefity pro uvedené pozice:
Předpokládané datum nástupu:
Pracoviště:
 
Dobrý den,
ráda odpovím na Vaše dotazy k nabízené pozici, projektu a firmě.
Nechte mi na sebe kontakt a já se Vám ozvu.

Těším se na Vaši zprávu a na schůzku s Vámi.


Jarka Filippi
HR Manager


Tel: +420 703 144 352
Email: filippi@carlstahl.cz
 
 
Jméno: 


Telefon: 


E-mail:


Vaše zpráva:
Aby zpráva mohla být odeslána a zodpovězena, je nutné vyplnit kontaktní údaje výše. Pole telefon je možné vyplnit libovolným znakem, nepřejete-li si tento kontakt uvádět. Odeslání formuláře vyjadřuje Váš souhlas se zpracováním a vedením svých osobních údajů společností Carl Stahl & spol, s.r.o.


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR