Barevné rámy na lanovém systému I-SYS® zdobí schodiště psychiatrické kliniky.
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

 

Barevné rámy na lanovém systému I-SYS® zdobí schodiště psychiatrické kliniky.

Kbo-Isar-Amper-Klinikum v německém Haaru, poblíž Mnichova, je jednou z největších specializovaných nemocnic v oboru psychiatrie. Požadavkem bylo zabezpečit vnitřní schodiště budovy proti pádu osob a současně vytvořit designově zajímavý a vesele laděný prostor. Nerezová lana I-SYS® jsou v projektu kotvena od podlahy ke stropu a pomocí napínáků jsou dopnuta tak, aby vytvořila ideální bariéru. Na konstrukci nerezových lan jsou nainstalovány barevné rámy. Společně s barevnými pruhy na doplňkových výplních zábradlí vytváří esteticky zajímavý a sladěný celek. Celou instalaci posuďte sami na přiložených fotografiích.

Pokud i Vy hledáte kvalitní a praktické řešení pro vytvoření horizontální nebo vertikální bariéry ve Vašem projektu a hledáte spolehlivého partnera, obraťte se na nás. Rádi Vám poskytneme komplexní informace a poradíme o možnostech využití nerezových systémů Carl Stahl právě ve Vašem projektu. Nabízíme komplexní službu od návrhu po realizaci.

                                       
 

 
Reference


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR