Hausboat, vítejte na palubě.
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

 

Hausboat, vítejte na palubě.

Bezpečnost a design s nerezovými sítěmi X-TEND®.

 


Hausboat, houseboat nebo také hausbót může být romantickým splněním dětského snu, skvělým letním zázemím pro rybaření nebo rekreační pobyt na přehradě. Klidně ale také celoročním, nebo minimálně 3 sezónním, příbytkem. Hausboaty jsou v posledních letech čím dál oblíbenější. Oproti lodím nabízejí větší užitnou plochu a více pohodlí. I když někteří lidé nejsou příznivci lodí, hausboaty využívají jako chaty. A výběr je opravdu velký.

Hausboat je postaven, zbývá zabezpečit jeho palubu

Krásný nový hausboat byl kompletně zhotoven v České Republice, zbývalo ještě zabezpečit jeho palubu před možným pádem. Majitel měl představu praktického, vzdušného a vzhledově zajímavého zábradlí, které bude současně plnit požadovanou bezpečnostní funkci. Optimální řešení v podobě certifikovaných nerezových sítí X-TEND® přinesla ve spolupráci s architektem společnost Carl Stahl®.

Nerezové sítě X-TEND®, společnosti Carl Stahl, jako jediné na trhu disponují Evropským technickým schválením, certifikátem ETA-13/0650. Jsou proto vhodné pro vytvoření bezpečné bariéry před pádem.

Ve výplních zábradlí hausboatu byly použity nerezové sítě X-TEND® s velikostí oka ◊ 60 mm a průměrem lanka ø 2 mm. Návrh zábradlí zpracoval architekt Petr Šulc. Celá instalace probíhala přímo na Slapské přehradě, kde bude také hausboat kotvit.

Trvale vlhké prostředí? V hlavní roli nerezová ocel.

Nerezové sítě X-TEND® jsou kompletně zhotoveny z nerezové oceli tř. AISI 316, která odolává i agresivnějším prostředím jako je předpokládaná trvalá vlhkost. Naše sítě jsou díky těmto použitým materiálům odolné i vůči mořské vodě.

Pokud i Vy plánujete podobné realizace a zvažujete použití nerezových sítí X-TEND®, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme komplexní informace a poradíme o možnostech jejich využití ve Vašem projektu. 
           

 
Reference
 


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR