Jako v tunelu mořské vlny! Nevšední LED světelná pěší lávka v Los Angeles.
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

 

Jako v tunelu mořské vlny! Nevšední LED světelná pěší lávka.

Jako v pověstném barrelu* se budete chvílemi cítit při procházení nové 183 metrů dlouhé předepnuté pěší lávky, která připomíná lámající se vlnu.

Most Rainbow spojuje Los Angeleské Kongresové centrum se Střediskem hereckých umění a umožňuje návštěvníkům se volně pohybovat mezi těmito dvěma významnými místy na Long Beach. Konstrukci lávky tvoří celkem 76 svařených ohýbaných ocelových "T" žeber, která propojuje a zabezpečuje proti pádu osob síť z nerezových ocelových lan Ø 8mm. Na lanovou konstrukci bylo instalováno 3 500 variabilních světělných LED bodů, které lze díky speciálně vyvinuté montážní svorce snadno připojit nebo provést jejich výměnu. Individuálně ovladatelné moduly díky bohatému barevnému spektru propůjčují lávce jedinečnou atmosféru, která si zejména v noci získá zaslouženou pozornost. Prohlédněte si jedinečný projekt světelné pěší lávky v naší galerii níže.

Pokud i Vy realizujete podobné projekty a hledáte zajímavé a nevšední řešení, napište nám. Rádi Vám s řešením Vašeho projektu pomůžeme. Hezký den.


*barrel - vlna, lámající se tak, že svým tvarem připomíná tunel a umožňuje surfaři v tomto tunelu jet


                                   
 

 
Reference


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR