Nevšední zlatý look - ochrana před pádem v projektu školky
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

 

Nevšední zlatý look - ochrana před pádem v projektu školky

Architekt: Günter Herrmann Architects, Stuttgart

Představujeme další realizaci, kde byly použity barevné nerezové sítě X-TEND®, tentokrát v barvě zlaté. Projekt školky využívá nerezové sítě X-TEND® jako jedinečný bezpečnostní prvek pro zachycení vertikálního pádu osob. Na míru řešená struktura sítě navíc zohledňuje v projektu faktor dětí. Menší velikost oka účinně zabraňuje dětem v lezení po síťi. Velikost oka 40 mm ve spodní úrovni byla kombinována s velikostí oka 70 mm v horní části sítě tak, aniž by mezi nimi byla instalována jakákoli další přídavná lana. Celkový vzhled sítě tak zůstává jemný.

Po obvodu nejsou použity žádné další zajišťovací prvky v podobě zábradlí, madel, aj. Řešení ochrany proti pádu užitím nerezové sítě, kotvené od podlahy ke stropu, vytváří zcela bezpečné prostory bez rizika pádu.

Nerezové sítě X-TEND® jako jediné na trhu disponují evropským technickým schválením ETA (European Technical Approval), které je potvrzuje i jako jistící prvek proti pádu osob (horizontálnímu i vertikálnímu). Samozřejmostí je i certifikace německého stavebního institutu pro použití sítí jako výplně zábradlí.


Pokud i Vy realizujete podobné projekty a hledáte zajímavé a nevšední řešení, napište nám. Rádi Vám s řešením Vašeho projektu pomůžeme. Hezký den.


                                     
 

 
Reference


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR