Nová regionální památka a turistická atrakce splňuje nadstandardní stavební a projektové standardy.
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

 

Nová regionální památka a turistická atrakce splňuje nadstandardní stavební a projektové standardy.

35 metrů vysokou věž s 348 schody o celkové hmotnosti 110 tun navrhla známá architektonická kancelář sbp (schlaich bergermann partner) ze Stuttgartu. Velkolepý výhled nabízejí tři ocelové plošiny, které se nacházejí ve výšce 10, 20 a 30 metrů a jsou propojeny šroubovitým ocelovým schodištěm. Tělu věže dominuje lokální modřínové dřevo z lesa Schoenbuch u Herrenbergu.

Bezpečnostní zábradlí kompletně vyráběla a odborně instalovala společnost Carl Stahl. V projektu je použita nerezová síť X-TEND® o velikosti oka ◊ 60 mm a ø 2 mm, která je napletena na kostrukci nerezových lan I-SYS® o průměru ø 16 mm. Vysoká transparentnost X-TEND® podporuje světlou a otevřenou architekturu. Celou realizaci si prohlédněte na krásných fotografiích z dílny Andrease Sporna.

Pokud i Vy hledáte kvalitní a praktické řešení ochrany proti pádu ve Vašem projektu a hledáte spolehlivého partnera, obraťte se na nás. Rádi Vám poskytneme komplexní informace a poradíme o možnostech využití nerezových systémů Carl Stahl právě ve Vašem projektu. Nabízíme komplexní službu od návrhu po realizaci.

                                               
 

 
Reference


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR