Ochrana proti pádu na únikových schodištích státních, soukromých i veřejných budov.
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

 

Ochrana proti pádu na únikových schodištích státních, soukromých i veřejných budov.

Nerezová lanková síť X-TEND® a další nerezové komponenty společnosti Carl Stahl se snadno instalují a nabízejí vysoce bezpečné, certifikované řešení pro zabezpečení únikových schodišť státních, soukromých i veřejných budov. Jako je tomu i v případě zakázky policejního domu v německém Heilbronnu. V projektu byla instalována nerezová síť X-TEND® o velikosti oka ◊ 60 mm na vnější konstrukci únikového schodiště. Vnitřní ochranu proti pádu zajišťuje také zábradlí z nerezových trubkových rámů X-TEND2, které je možné dodávat do projektu s X-TEND® na míru. Celek působí harmonickým dojmem. Nerezové prvky jsou navíc bezúdržbové a v čase si udrží svůj atraktivní vzhled.

Pokud i Vy hledáte kvalitní a praktické řešení pro nouzová a úniková schodiště ve Vašem projektu a hledáte spolehlivého partnera, obraťte se na nás. Rádi Vám poskytneme komplexní informace a poradíme o možnostech využití nerezových systémů Carl Stahl právě ve Vašem projektu. Nabízíme komplexní službu od návrhu po realizaci.

                                           
 

 
Reference


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR