Parkovací dům Aldi Süd splňuje pokročilé bezpečnostní a stavební požadavky.
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

 

Parkovací dům Aldi Süd splňuje pokročilé bezpečnostní a stavební požadavky.

Společnost Aldi Süd nedávno otevřela nové kanceláře v Mülheim an der Ruhr. Součástí budovy je prostorný parkovací dům, který splňuje pokročilé bezpečnostní a stavební požadavky. Kromě žlutého perforovaného kovového prvku jsou všechny fasády parkovacího domu tvořeny síťovinou z nerezové oceli X-TEND®, které vytvářejí vysoce bezpečnou a trvanlivou bariéru. Prostor parkovacího domu zůstává vzdušný s dostatkem denního světla. Díky obvovodovým nerezovým lanům I-SYS®, ke kterým je nerezová síť kotvena, bylo dosaženo dokonalého sledování siluety budovy. Krásné detaily posuďte sami na přiložených fotografiích.

Pokud i Vy hledáte kvalitní a praktické řešení pro vytvoření horizontální nebo vertikální bariéry ve Vašem projektu a hledáte spolehlivého partnera, obraťte se na nás. Rádi Vám poskytneme komplexní informace a poradíme o možnostech využití nerezových systémů Carl Stahl právě ve Vašem projektu. Nabízíme komplexní službu od návrhu po realizaci.

                                       
 

 
Reference


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR