Prostorově umístěná kanoe je dominantou vzdušného atria.
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

 

Prostorově umístěná kanoe je dominantou vzdušného atria.

Ozelenění a design s nerezovými sítěmi X-TEND®.

 


„Chceme stavět domy, které jsou i domovy. Vytvářet prostředí, které inspiruje, objevovat místa, která přitahují,“ říká imagine development.

Společný názor na to, jak vypadá příjemné prostředí pro život i přesvědčení, že prostory mezi domy a v domech jsou stejně důležité, jako domy samotné, to charakterizuje imagine development se sídlem v Bratislavě a pobočkou v Brně. Filozofii jejich práce pocítíte jakmile vstoupíte do atria prostoru kanceláří ve slovenské metropoli. Instalace vyjadřuje vzdušný prostor s naturálním dojmem a prostorově umístěnou kanoí. Řešení pro ozelenění stěny a zavěšení kanoe dodala společnost Carl Stahl. Více fotografií naleznete v přiložené galerii.

Pokud i Vy plánujete podobné projekty a zvažujete použití nerezových sítí X-TEND®, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poskytneme komplexní informace a poradíme o možnostech jejich využití ve Vašem projektu. 
         

 
Reference
 


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR