Rodinný dům, kde rozhodující vjemovou roli hrálo nasazení nerezových bílých sítí.
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

 

Rodinný dům, kde rozhodující vjemovou roli hrálo nasazení nerezových bílých sítí.

Bezpečnost a design s nerezovými sítěmi X-TEND®.

 


Se specifickým požadavkem na realizaci výplně zábradlí oslovila firmu Carl Stahl majitelka rodinného domu v Bratislavě. Podstatnou roli, ne-li rozhodující vjemovou roli v tomto projektu, hrálo „nasazení“ barevných nerezových sítí. Konkrétně byly zvoleny sítě v bílé barvě v kombinaci s nerezovými svorkami. Autorem projektu rodinného domu je Ing. Mgr. Art. Daniel Šubín z Ateliér B A A R s.r.o.

Kombinace barevných lanek X-TEND® a nerezových svorek v projektu bílého rodinného domu v Bratislavě představuje nejen pohledově atraktivní řešení, ale také vyspělou technologii německého výrobce. Povrch lana z ušlechtilé oceli je rovnoměrně uzavřen dekorativní polymerovou vrstvou nanesenou speciální metodou, a vytvrzen za stanovené teploty na povrch s vysokou mechanickou a chemickou odolností, což garantuje dlouhou životnost produktu.

Nerezové sítě X-TEND® lze běžně použít jako výplň zábradlí, ale nejen to. Jsou vhodné i jako nosič či podpora pro ozelenění budov, v zahradní architektuře a také k mnohým dalším účelům, např. k výstavbě voliér v zoologických zahradách.

Pokud i Vy hledáte designově zajímavé a současně praktické řešení výplní zábradlí, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poskytneme komplexní informace a poradíme o možnostech využití nerezových sítí X-TEND® ve Vašem projektu. 
         

 
Reference
 


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR