Vodní altán v zahradě hotelového resortu bylo potřeba zabezpečit proti pádu.
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

 

Vodní altán v zahradě hotelového resortu bylo potřeba zabezpečit proti pádu.

Bezpečnost a design s nerezovými sítěmi X-TEND®.

 


Bezpečné a praktické řešení se svými nerezovými sítěmi X-TEND® přinesla společnost Carl Stahl projektu vodního altánu v zahradě Spa Resort Lázně Lednice****. Vodní altán bylo potřeba zabezpečit proti pádu osob. Nerezové sítě X-TEND® jsou vhodnou volbou pro výplně zábradlí všude tam, kde hrozí riziko pádu a současně jsou kladeny vysoké požadavky na praktičnost a estetický vzhled.

X-TEND® jako jediné na trhu disponují evropskou certifikací ETA udělenou německým stavebním institutem. Je třeba brát v úvahu, že pokud má výplň zábradlí plnit funkci bezpečnostního prvku proti pádu osob, musí síť při zachycení pádu bezpečně vstřebat i násobně vyšší vzniklé síly než přepětí v závislosti na celkovém zatížení sítě. Odborná instalace společností Carl Stahl Vám přinese vždy stoprocentní výsledek.

Ve výplních zábradlí vodního altánu bylo použito 24m2 nerezových sítí X-TEND® s velikostí oka ◊ 60 mm a průměrem lanka ø 1,5 mm.

Pokud i Vy plánujete podobné projekty a zvažujete použití nerezových sítí X-TEND®, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poskytneme komplexní informace a poradíme o možnostech jejich využití ve Vašem projektu. 
                   

 
Reference
 


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR