Železniční most přes Hracholuskou přehradu.
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

 

Železniční most přes Hracholuskou přehradu.

Železniční most přes Hracholuskou přehradu získal novou lávku pro pěší a cyklisty, kde nesmí chybět nerezové lankové sítě X-TEND, jako bezpečnostní bariéra proti pádu osob.

Jednalo se o rekonstrukci 117 let starého ocelového mostu zvaného Rámusák, dlouhého přes dvě stě metrů, který je součástí lokální trati z Pňovan na severu Plzeňska do Bezdružic na Tachovsku a zpět. Rekonstrukce probíhala unikátním postupem, kdy se nová ocelová konstrukce přišroubovala pod původní a následně se celý most složený ze tří dílů otočil o 180 stupňů a původní část se demontovala. V projektu bylo použito celkem 340m2 nerezové sítě X-TEND o velikosti oka 60x104mm a průměru lanka 3mm.

Pokud i Vy realizujete podobné stavby a hledáte spolehlivého partnera, obraťte se na nás. Rádi Vám poskytneme komplexní informace a poradíme o možnostech využití nerezových systémů Carl Stahl právě ve Vašem projektu. Nabízíme komplexní službu od návrhu po realizaci.

                                       
 

 
Reference


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR