Zoologická zahrada v Kırşehiru se pyšní největší voliérou v Asii s půdorysem 70x35 metrů
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

 

Zoologická zahrada v Kırşehiru se pyšní největší voliérou v Asii s půdorysem 70x35 metrů

Městská zoo v Kırşehiru se rozhodla vybudovat moderní voliéru pro vodní ptactvo. Z důvodů plánování technicky velmi náročné stavby nadstandardních rozměrů se jednatel Carl Stahl Turecko, Serhat Sahin, rozhodl oslovit specializovaný montážní tým z České republiky, který má s podobnými projekty bohaté zkušenosti. "Naše spolupráce je po všech stránkách vždy perfektní a bezchybná,“ potvrzuje Serhat Sahin i v rozhovoru pro náš časopis Ve Výškách s Carl Stahl, 5. číslo/2017.

„Voliéra s půdorysem 70x35 metrů a pylony o výšce až 16 metrů je zatím historicky největší zakázkou tohoto typu, kterou jsme doposud instalovali. Moc nás těší, že naše dosavadní realizace, jsou ve světě vnímány jako vysoce odborné a jsou inspirací i pro další zahraniční klientelu. To je prostě perfektní pocit!“ Dodává David Pařízek, obchodní manažer Carl Stahl a supervizor zahraničních realizací, pro něhož byla stavba nějvětší asijské voliéry jen další sympatickou výzvou jak dokázat, že v oblasti nerezové architektury jsou zlaté české ručičky oceňovány plným právem.

Na průběh stavby voliéry se můžete podívat i v krátkém sekvenčním videu.


Pokud i Vy realizujete podobné stavby, kontaktujte naše obchodní manažery, kteří Vám poskytnou komplexní informace o možnostech použití nerezových sítí X-TEND®.


                                                       
 

 
Reference


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR