Archiv referencí Carl Stahl - Nerezová architektura
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference / Archiv
  

Reference

 

 

X-tend® sítě v barváchVe dnech 25 – 26. května 2013 se uskutečnila speciální montáž sítě X-TEND Black. Úspěšná montáž proběhla v Praze 2 na Vinohradech. Majitel domu MUDr. Karel Hynek požádal firmu Carl Stahl firmu o provedení výpletu točitého zábradlí a vrchní podesty z černé sítě X-TEND. Zakázka byla dlouho v řešení, ale vše následně nabralo správný směr a montáž se rozjela v plném proudu.

Více zde

carl stahl opět v akciPan ing. Arch. David Bartoušek oslovil naší firmu s prosbou na zhotovení nerezových sítí X-TEND do zábradlí. Projektu se ujal náš nový, zkušený kolega Jan Tesař a zakázku velmi rychle a efektivně vyřešil. Síť navrhl tak, aby zabránila případnému pádu z balkonu.

Více zde

ODBORNÍCI CARL STAHL REALIZOVALI DALŠÍ MONTÁŽ NEREZOVÝCH SÍTÍ X-TEND®V srpnu tohoto roku provedli specialisté společnosti Carl Stahlu další montáž nerezových sítí X-TEND v rámci realizace zábradlí pražského domu v Dolních Měcholupech. Instalaci nerezových sítí X-TEND do zábradlí pojali v duchu moderního designu a zároveň jako vysoce funkční bezpečnostní prvek přiléhající k domu.

Více zde

SPOLEČNOST CARL STAHL ZAJIŠŤUJE ZASTŘEŠENÍ VENKOVNÍHO VÝBĚHU ORANGUTANŮ V ZOO BRATISLAVANaše společnost ve sdružení se slovenskou partnerskou společností TO-MY-STAV s.r.o. získala veřejnou zakázku v oblasti zoologických zahrad. Konkrétně se jedná o zastřešení stávajícího objektu tvořícího venkovní výběh pro orangutany bornejské v Zoologické zahradě města Bratislavy.
Zastřešení stávajícího venkovního výběhu je navržena jako samonosná nerez-síťová konstrukce. Pojmem samonosná je míněno použití takového řešení, kde není nikde využito žádných jiných podpůrných lan či jiných konstrukcí, vyjímaje čtyři navržené středové podpůrné sloupy s kruhy, jež tvoří vlastní zakřivený tvar pro dosažení nezbytně nutné stability celého zastřešení. ...

Více zde

ZOO DVŮR KRÁLOVÉ - V ZIMĚNabízíme vám ukázku fotografií ze ZOO ve Dvoře Králové, jak vypadá naše nerezová síť X-TEND v zimě, kde byla uvedena do provozu X-TEND expozice orangutanů v České ZOO ve Dvoře Králové nad Labem. Na fotografiích je vidět, jak nerezová síť udrží tvar i v zimě.

Více zde

NEREZOVÁ LANKA A SÍTĚ NA STANICI METRA STŘÍŽKOV I PO LETECH JAKO NOVÁMožná chodíte kolem metra Střížkov v Praze každý den a ani jste netušili, že před možným pádem z výšky vás chrání právě naše sítě X-TEND.

Více zde

NETRADIČNÍ POJETÍ LANKOVÉ SÍTĚ PRO POPÍNAVÉ ROSTLINYHustý rastr nerezových lanek spojených vzájemně C-svorkami do kříže vytvořil netradiční nerezovou síť vhodnou pro účely výsadby popínavých rostlin. Lanka jsou opatřena svorkami pro snadnější uchycení zeleně v náhodném rozprostření, díky kterému získává celý prvek svěží a neotřelý vzhled.

Více zde

ROZDĚLENÍ PROSTORU POMOCÍ ZÁVĚSNÉHO SYSTÉMUMáte k dispozici rozsáhlý prostor a potřebujete ho rozdělit například kvůli akustice či z důvodu zvýšení pocitu soukromí vašich hostů?

Více zde

strojní nerezové sítě na míru do vašeho interiéruStrojní nerezové sítě jsou vhodné pro interiér jako praktický a zároveň esteticky plnohodnotný a funkční pomocník při zabezpečení vašeho schodiště nebo jiné plochy, která vyžaduje pokrytí výplní.

Více zde

PŘÍČKA Z NEREZOVÉ SÍTĚ X-TEND® OCHRÁNÍ VAŠE DĚTI PŘED PÁDEMJednou z možností využití nerezové sítě X-TEND je vytvoření transparentní a přitom pevné příčky. Právě taková instalace sítě proběhla i nad schodištěm rodinného domu v pražských Horních Počernicích.

Více zde

REKONSTRUUJETE BYT ČI DŮM? VYUŽIJTE BEZPEČNOSTNÍ SÍTĚ OD FIRMY CARL STAHLV roce 2011 proběhla v souvislosti s rekonstrukcí bytu na Malé Straně v Praze realizace zakázky bezpečnostních sítí pro vestavěná patra.

Více zde

SPOLEČNOST CARL STAHL PŘISPĚLA K DOKONČENÍ STAVBY TYRŠOVA MOSTU V PŘEROVĚOdborníci společnosti Carl Stahl dokončili práce na výplni zábradlí Tyršova mostu v Přerově, kterou provedli pomocí nerezových sítí X-TEND.

Více zde

VÍTEJTE VE SVĚTĚ SVĚTLAZcela jistě lze říci, že sklo je klasičtějším materiálem, než nerezová síť X-TEND. Ale opravdu si myslíte, že Vás sklo ochrání v případě špatného kroku stejně dobře jako nerezová bezpečnostní síť?

Více zde

ZÁBRADLÍ NA TERASÁCH PSYCHOSOMATICKÉ KLINIKYZačátkem roku 2012 proběhla v Patočkově ulici v Praze realizace zábradlí podle architektonického návrhu studia ADR s.r.o. pod dohledem Ing. arch. Jana Kabelky, jehož přáním byla co největší možná vzdušnost celé konstrukce.

Více zde

NEREZOVÉ SÍTĚ X-TEND® PRO PAVILON ORANGUTANŮV současné době byla uvedena do provozu X-TEND expozice orangutanů v České ZOO ve Dvoře Králové nad Labem.

Více zde

GOTIKA A NEREZOVÁ LANA VE SKLEZcela jistě lze říci, že sklo je klasičtějším materiálem, než nerezová síť X-TEND. Ale opravdu si myslíte, že Vás sklo ochrání v případě špatného kroku stejně dobře jako nerezová bezpečnostní síť?

Více zde

Nerezová lana: jistá věcDíky nové aplikaci posiluje Carl Stahl své pravomoci v oblasti bezpečnostních technologií.

Více zde

NEREZOVÁ SÍŤ PRO FIREMNÍ MUZEUMX-TEND - Carl Stahl poskytuje orientaci a bezpečnost v novém Mercedes-Benz Muzeu.

Více zde

NEREZOVÁ SÍŤ X-TEND®: ORIGINÁLNerezové sítě X-TEND (představené roku 1990) otevírají celý nový svět prostorových možností v použití lan a jsou výsledkem tvůrčího partnerství s návrhářem Thomasem Ferwagnerem.

Více zde

BEZPEČNOST NA DRUHOUBílý obr v moderní čtvrti Spui v Haagu, to je obrovský komplex Richarda Meiera vznášející se vysoko v dvanácti podlažích jeho charakteristického styl, stroze geometrický, kvadratický a brilantně bílý.

Více zde

I-SYS® POMÁHÁ VŠUDE„Neomezené množství, přirozeně“, to je hravý název Státní zahradnické výstavy v Gronau. V moři květin tato výstava spojuje města Gronau ve Vestfálsku a Losser v Nizozemí. Tato stavba pokrývá asi 30 hektarů na úseku pěti kilometrů.

Více zde

RESIDENCE VHODNÁ PRO KRÁLEVe středověku si území Durynska vybralo lva jako heraldický symbol. Byla to tedy otázka blízká srdci všech, když ředitel zoo zvažoval přepracování prostoru heraldických zvířat, aby se zajistilo, že bude nejatraktivnější v zoo.

Více zde

TANZBRUNNENTanzbrunnen v Kolíně nad Rýnem sloužící k tanečním a koncertním vystoupením je díky lanové konstrukci určené k netradičnímu zastřešení vycházkového mola připravena i na méně vydařené počasí.

Více zde

VÝBĚH PRO KOČKOVITÉ ŠELMYUnikátní životní prostředí vytvořila Bernská Zoo Dählhölzli pro perského leoparda.

Více zde

ZELENÉ FASÁDYVelký rozsah systému I-SYS, skládajícího se z více než 1000 dílů, umožňuje jednoduché plánování a montáž podpory popínavých rostlin.

Více zde

DĚTSKÉ MUZEUM BERLINInteraktivní muzeum dětí, které nově sídlí v Kostele sv. Eliáše v Prenzlauer Berg, dalo místu zcela nový rozměr a život. Pietní ticho v cihlovém objektu z roku 1910 narušilo radostné dovádění a smích.

Více zde

JEZERO RATHENOWBrandenburgské státní zahradnické výstavy v Rathenow mají dvojí motiv. Jsou estetickou přehlídkou okrasných květin, a také se zaměřují na samotnou historii města.

Více zde

NEREZOVÁ SÍŤ NA ZELENÉM POZADÍPřirozenost přírody a designová imaginace, to je moderní architektura ve světě protikladů. Existují světy civilizace a mistrovská díla inženýrství mezi organicky tvarovanými plášti gigantických mrakodrapů. Technická preciznost a tvůrčí vidění jsou pak ve finále dvěma nejdůležitějšími hybnými sílami při vytváření nových architektonických světů.

Více zde

NEREZOVÁ SÍŤ PRO UMĚNÍNerezové sítě X-TEND Carl Stahl jsou novým nenápadným a hlavně elegantním přírůstkem Brooklyn Museum of Art.

Více zde

NOVÝ DŮM KROKODÝLŮStuttgartská Zoologická a botanická zahrada Wilhelma má nové lákadlo. Po osmnácti měsících výstavby byla dokončena nově navržená krokodýlí hala, jež zve návštěvníky ke sledování těchto působivých plazů. Inovativní nerezové kabelové sítě X-TEND Carl Stahl nabízejí fascinující výhled a bezpečnost zároveň.

Více zde

PRŮSVITNÉ VĚŽE A NEREZOVÁ LANAZa krátký čas se stal svěží Corniche v Abu Dhabi, zahrady Perského zálivu, domovem pro nejvyšší budovu v arabské metropoli.

Více zde

ŽIVÉ FASÁDYNerezové sítě X-TEND (představené roku 1990) otevírají celý nový svět prostorových možností v použití lan a jsou výsledkem tvůrčího partnerství s návrhářem Thomasem Ferwagnerem.

Více zde

 Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR