BEZPEČNOSTNÍ LANA JISTÍ SCHODIŠTĚ PROTI MOŽNÉMU PÁDU DĚTÍ
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

BEZPEČNOSTNÍ LANA JISTÍ SCHODIŠTĚ PROTI MOŽNÉMU PÁDU DĚTÍPotřebujete zabezpečit schodiště nebo další prostory u vás doma? Máte malé děti a bojíte se, aby nespadly a nezranily se? Nebo byste „jen“ rádi zdůraznili neotřelý vzhled vašeho nového schodiště? Inspirujte se inovativní realizací, kterou v letošním roce provedli odborníci ze společnosti Carl Stahl.

V rodinném domě ve Vinoři na Praze 9 proběhla instalace nerezových lanek Carl Stahl za účelem jištění schodiště proti pádu. Majitel domu dbal na bezpečnost zejména z toho důvodu, že má v rodině velice mrštné malé ratolesti.

Cílem celé realizace byla nutnost předejít možnému propadnutí či prolezení dětí mezi lanky a zároveň vytvořit pevný bod, o který by se člověk mohl opřít nebo zachytit při nechtěném balancování při chůzi. V neposlední řadě jsme také chtěli zajímavým designovým prvkem zvýraznit nejfrekventovanější prostor rodinného domu ve Vinoři.

Majitelé byli s konečným vzhledem místnosti i účelným řešením zabezpečení schodiště velice spokojeni. Celkový výsledek realizace našich techniků můžete posoudit na vlastní oči díky přiložené fotodokumetaci.

 
         
 
 
Reference
 


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR