BEZPEČNOSTNÍ SÍTĚ X-TEND® PŘEDČILY OPĚT VEŠKERÁ OČEKÁVÁNÍ ZÁKAZNÍKA
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

BEZPEČNOSTNÍ SÍTĚ X-TEND® PŘEDČILY OPĚT VEŠKERÁ OČEKÁVÁNÍ ZÁKAZNÍKASpolečnost Carl Stahl se pyšní množstvím spokojených zákazníků, zvláště co se týče odvedených realizací v oblasti bezpečnostních sítí pro soukromé rodinné domy. Jsme rádi, že vám díky bohaté fotodokumentaci můžeme představit další z takových povedených realizací.

Rodinný dům v Pískové Lhotě je z dlouhé řady realizací, které naši odborníci dokončili v požadovaném čase a v očekávané kvalitě. Požadavky na zachování bezpečnosti a podtržení estetické kvality schodiště byly na prvním místě. Dostatečně velká oka použité bezpečností sítě X - TEND zachovávají také potřebu přísunu denního světla.

Pokud vás naše práce zaujala a chtěli byste se dozvědět bližší informace o samotné realizaci či používaných materiálech, neváhejte nás kontaktovat na uvedených telefonních číslech, která najdete na webových stránkách společnosti Carl Stahl.

 
     
Reference
 


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR