Carl Stahl se podílel na realizaci stezky v oblacích
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

 

Carl Stahl se podílel na realizaci Stezky v oblacích

Nerezové sítě X-TEND® jsou vhodným bezpečnostním materiálem pro široké spektrum použití. Představujeme vám další úspěšně dokončenou realizaci, kde naše sítě plní důležitou bezpečnostní funkci.

Na Dolní Moravě pod Kralickým Sněžníkem v nadmořské výšce 1116 metrů nad mořem vyrostla unikátní stavba, která nemá ve střední Evropě obdoby. Jde o Stezku v oblacích.

Již samotný název napovídá, že se jedná o vyhlídkovou stavbu. Tato stavba se vypíná až do výšky 58,5 metru a dominuje hřebenu Slamníku. Architektonický návrh pochází z dílny známého architekta Zdeňka Fránka. Generálním projektantem a dodavatelem stavby byla firma TAROS NOVA s.r.o.

Bezpečnost a nerušený výhled jsme zajistili našimi nerezovými sítěmi X-TEND® s certifikací ETA (evropská organizace pro technická schvalování)

Pokud i Vy realizujete podobné stavby, kontaktujte naše obchodní manažery, kteří Vám poskytnou koplexní informace o možnostech použití nerezových sítí X-TEND®.


                                       
 
 
Reference
 


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR