DOKONČILI JSME MONTÁŽ HELIPORTU V LIBERCI
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

 

DOKONČILI JSME MONTÁŽ HELIPORTU V LIBERCI


V březnu 2014 poptala firma CL-EVANS společnost Carl Stahl ohledně provedení nerezové výplně zábradlí na Heliport v KN Liberec.

Zakázka byla určitou dobu v řešení z důvodu kotvení a celkového rozhodnutí, co vlastně v zábradlí bude instalováno, a kdo bude dodavatelem. Společnost Carl Stahl projevila o zakázku zájem a díky Janu Tesařovi, který se nepřetržitě snažil o kontakt s firmou CL-EVANS, jsme zakázku získali.

Na základě několika návrhů a setkání spatřil světlo světa finální návrh provedení nerezové výplně zábradlí na Heliport v KN Liberec. Společně jsme došli k závěru, že optimální bude nerezová síť s oky 60/104/1,5, která splňuje veškeré podmínky a požadavky na bezpečnost zábradlí v dané výšce Heliportu.

K zakázce ještě přibylo ozelenění nosných sloupů Heliportu pomocí nerezových sloupků a lan o průměru 4 mm. Po krátkém jednání se firma CL-EVANS rozhodla pro naši firmu Carl Stahl. Realizace samotného zábradlí mohla začít. Celkem se jednalo o 105 m zábradlí a 145 m lanka s průměrem 4 mm na ozelenění sloupů Heliportu.

Montáž byla zahájena 6. května a dokončena 12. května 2014. Vše proběhlo bez komplikací a obě strany byly spokojené.

Níže se můžete podívat na krátkou ukázku fotek z montáže.

 
         
 
 
Reference
 


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR