NEREZOVÉ STROJNÍ SÍTĚ DO INTERIÉRU OCHRÁNÍ PŘED PÁDEM
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

 

NEREZOVÉ STROJNÍ SÍTĚ DO INTERIÉRU OCHRÁNÍ PŘED PÁDEM


V listopadu v roce 2014 poptala firmu Carl Stahl paní Eva Purgerová s dotazem na nerezové sítě do interiéru. Jednalo se o nový útulný byt, který chtěla zdokonalit ještě před příchodem nového člena rodiny.

Paní Purgerová má byt se schody do podkroví a potřebovala zajistit schodiště a podkrovní podestu proti pádu osob i domácích mazlíčků. Odborníci společnosti Carl Stahl na základě požadavku vytvořili projekt, který splnil veškerá kritéria požadované zadavatelkou. Byly navrhnuty strojní sítě, jelikož se jednalo o rovné zábradlí o výšce 850 mm a také zábradlí na míru z nerezové trubky o průměru 30 mm.

Montáž pod vedením Lukáše Richtera, hlavního vedoucího našich školených montérů, proběhla hladce, bez jakýchkoliv komplikací. Celková montáž zábradlí a instalace sítě trvala pouze půl dne. Její průběh můžete vidět na přiložených fotografiích.

„S projektem, jeho výsledkem i cenou jsem velice spokojená, splňuje veškeré požadavky mé i nového člena naší rodiny,“ dodala zadavatelka projektu paní Purgerová.

 
                                           
 
 
Reference
 


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR