Nerezové sítě X-TEND® v oknech zamezují neoprávněnému vniknutí
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

 

Nerezové sítě X-TEND® v oknech zamezují neoprávněnému vniknutí

Firmu Carl Stahl oslovila společnost Umělecká řemesla za účelem instalace nerezových sítí X-TEND® do oken Psychiatrické nemocnice Bohnice. Hlavním požadavkem bylo zamezení úniku osob ze zařízení a současně zabránění vstupu nepovoleným návštěvám.

Celou realizaci, v rámci které byly použity nerezové sítě s parametry 50/2 mm, vedl David Pařízek z Carl Stahlu. Provedení zakázky proběhlo k maximální spokojenosti zadavatele.

Carl Stahl nabízí v rámci své divize Architektura široký sortiment nejen nerezových sítí, ale také interiérových systémů k zavěšení POSILOCK®, výztuh pro textilní architekturu TENNECT® a nerezových lan I-SYS®, které využijí zejména architekti, stavebníci a designéři. Informujte se o bohaté nabídce funkčních a zároveň esteticky zajímavých řešeních s produkty německé kvality. Buďte o krok napřed, využívejte moderní materiály, inovativní postupy a nové možnosti pro vaše projekty.


 
 
 
Reference
 


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR