ODBORNÍCI SPOLEČNOSTI CARL STAHL OPĚT V AKCI
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

 

ODBORNÍCI SPOLEČNOSTI CARL STAHL OPĚT V AKCI
Lankové zábradlí umístěné nad svahem mělo splňovat bezpečnostní ochranu proti možnému pádu. Největší důraz se kladl na bezpečnostní funkci a dostatečnou pevnost zábradlí. Tyto podmínky firma Carl Stahl ve spolupráci s firmou Strand splnila na velmi vysoké úrovni, jak poznamenala zadavatelka. Během montáže nenastaly žádné komplikace, celé řešení proběhlo dle plánu. Svou spokojenost s celou realizací a průběhem úprav vyjádřila také sama paní Petra Najwa Fedorko v přiloženém dotazníku. Výsledek můžete posoudit sami.


Dotazník


Dotazník určený zákazníkům nám slouží jako důležitá zpětná vazba a efektivní kontrola spokojenosti se službami, které nabízíme.

Proč jste se obrátila právě na firmu Carl Stahl?

Zalíbily se mi výrobky firmy a sortiment, který splňoval naše potřeby.


Jakým způsobem jste firmu kontaktovala?

Nejprve telefonicky na základě dávného setkání na výstavě. Následně proběhla osobní schůzka v sídle společnosti Carl Stahl s prezentací výrobků a specifikací celkových potřeb.


Proběhla vaše objednávka bez komplikací?

Na začátku jsme dlouho hledali vhodné konstrukční řešení. Nakonec zakázku převzal pan Tesař a vše jsme během jedné návštěvy vymysleli a zadali.


Jak dlouhá byla objednací lhůta?

Objednací lhůta byla velice krátká, po dohodě řešení vše proběhlo během několika dnů.


Jak dlouho trvala samotná realizace?

Celá realizace trvala zhruba 3 hodiny. Odvedená práce byla rychlá, profesionální a funkční. Ještě společně řešíme drobnosti ohledně části konstrukce, musí se dokončit montáž, kterou máme přislíbenou tento týden.


Byla jste spokojena s jednáním společnosti Carl Stahl?

Ano velmi.


Dalo by se ze strany společnosti ještě něco zlepšit?

Ano, uvítala bych katalog v českém jazyce a přehlednější a jednodušší verzi pro laiky. Cena za montáž zejména u malých zakázek, je velmi vysoká. I když chápu souvislosti s náklady, přesto by se mělo přistupovat k takovým zakázkám individuálně. Nicméně jsem velmi spokojena.


Pokud si vybíráte firmu, co je pro vás důležité?

Kvalitní výrobky, sortiment, profesionální a vstřícný přístup ke klientovi, schopnost navrhnout dobré řešení, dále pak cena úměrná kvalitě (nikoliv nízká), a případně také blízkost sídla firmy.


Doporučila byste služby společnosti Carl Stahl přátelům?

Ano, již jsem doporučila svým přátelům, kteří nyní stavějí dům. Osobně využiji služeb společnosti Carl Stahl i pro své klienty při návrzích interiérů.


Děkuji za spolupráci a přeji mnoho úspěchů

Petra Najwa Fedorko, 10. 7. 2013

SOUTOK - Stavebniny s.r.o.

www.soutok.com
 

                         
 
 
Reference
 


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR