Carl Stahl - Nerezová lanka a sítě na stanici metra Střížkov i po letech jako nová
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

 

OZELENĚNÍ BYTOVÝCH DOMŮ DÍKY LANKOVÉMU SYSTÉMU I-SYS®


V loňském roce se na Carl Stahl obrátila firma Hornex s dotazem, jak vyřešit problém s ozeleněním stěn bytových domů Vlárská.

Domluvili jsme se zástupci firmy Hornex na setkání, kde danou situaci řešil náš obchodní manager Honza Tesař. Jelikož tehdy stavba byla teprve v základech, absolvovali jsme společně „běh na delší trať“, ale čekání se nám bohatě vyplatilo a přineslo ovoce v podobě krásné funkční realizace.

S panem Romanem z firmy Hornex jsme dali dohromady návrh kotvení, vzhledu a umístěnínerezových lanek pro pnoucí rostliny. Z návrhu vzešla cenová nabídka, která byla odsouhlasena, a mohlo se přejít k samotné instalaci.

V říjnu letošního roku nás firma Hornex kontaktovala se slovy, že stavba je připravena k instalaci našich systémů pro pnoucí rostliny. Již 3. listopadu 2014 se naši školení montéři rozjeli do Bratislavy nainstalovat nerezové lanka pro pnoucí rostliny. Celkem šlo o 350 m nerezového lanka o průměru 4 mm a 126 ks kotev. Montáž trvala tři dny ve složení: hlavní šéfmontér Lukáš Richter, Radek Ivičič a Jan Paksi. Průběh montáže proběhl hladce bez jakékoliv komplikace a celková realizace je přesně dle představ zákazníka.
 
               
 
 
Reference
 


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR