Praktické řešení zábradlí mostu u bratislavského Zuckermandelu.
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

 

PRAKTICKÉ ŘEŠENÍ ZÁBRADLÍ MOSTU U BRATISLAVSKÉHO ZUCKERMANDELU. 

Nerezové sítě X-TEND® nyní zdobí most přes hlavní ulici Nábrežie armádného generála Ludvíka Svobody v Bratislavě. Firma H&O Construction požadovala výplně konstrukce zábradlí mostu od nového projektu Zuckermandel k řece Dunaji. Síť X-TEND® zde plní úlohu bariéry proti pádu osob na hlavní silnici, kde jezdí i tramvaje. Jako jediná na trhu disponuje Evropským technickým schválením, certifikátem ETA-13/0650. Díky němu je pro tento účel vhodným bezpečnostním prvkem. Pro její vzdušnost ji ze silnice okem ani nevnímáme a kolemjdoucím tak nabízí ničím nerušený výhled.

Most díky vsazené zeleni nově slouží jako vyhlídka a odpočinková zóna pro místní obyvatele i kolemjdoucí. Po obvodu obou stran mostu byly vytvořeny záhony s květináči a prostor byl osazen lavičkami.Pokud i Vy realizujete podobné stavby a zvažujete použití nerezových sítí X-TEND®, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme komplexní informace a poradíme o možnostech jejich využití ve Vašem projektu. 
                     

 
Reference
 


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR