SPOLEČNOST CARL STAHL SE PODÍLELA NA REALIZACI BUDOVY KKCG
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

SPOLEČNOST CARL STAHL SE PODÍLELA NA REALIZACI BUDOVY KKCG


Celá realizace byla podporována Zahradnictvím Kurz a architektonickým studiem ARCHTEX, čímž bychom chtěli vyjádřit velký dík jmenovaným společnostem za velice příjemnou spolupráci a příkladný přístup během celé realizace.

Paravány


Na základě architektonického návrhu Ing. Zdenka Sendlera a Ing. arch. Zdeňka Hirnšala odborníci společnosti Carl Stahl úspěšně dokončili podpůrnou konstrukci pro popínavé rostliny se zajímavým tvarem. Pro podporu rostlin byly použity nerezové sítě X-TEND s velikostí oka MW 160 a průměru lanka 1,5 mm při vodorovné orientaci ok sítě.

Membrány


Dle návrhu Ing. arch. Hirnšala ze studia ARCHTEX se profesionálové ze společnosti Carl Stahl spolupodíleli na realizaci projektu membránového zastřešení v podobě dodávky nerezových lanových sestav z úspěšného nerezového programu I-SYS. Carl Stahl je držitelem několika certifikací, včetně certifikace německého stavebního institutu.

Pro obdobné návrhy membránových zastřešení naše společnost nabízí také speciálně vyvinutý prvek nesoucí jméno TENNECT, který je určený pro eliminaci nežádoucích šikmých tahů a byl zde dáván veliký důraz na jeho celkovou estetickou stránku.

Motýli v síti


Podle návrhu Ing. Zdenka Sendlera a Ing. arch. Zdeňka Hirnšala dodala firma Carl Stahl pro projekt Motýli v síti nerezová lana z produktové řady I-SYS, která slouží jako podpůrná konstrukce pro membrány.

Projekt byl dokončen 6. dubna 2012.

 
                                                       
Reference
 


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR