Carl Stahl realizoval projekt vyhlídkové lávky na Sokolovsku
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

 

FIRMA CARL STAHL REALIZOVALA PROJEKT VYHLÍDKOVÉ LÁVKY NA SOKOLOVSKU


Společnost Carl Stahl se v roce 2014 podílela na realizaci vyhlídkové lávky v Sedleci na Sokolovsku. Od firmy Plastmetalchem jsme obdrželi podklady pro nacenění. Jan Tesař, který se celé zakázky ujal, obdržel pouhý výkres lávky a ihned začal zjišťovat další podrobnější informace.

Po setkání s panem Soukupem, jednatelem firmy, nám byl objasněn celkový účel lávky. Kolem lávky se v budoucnu plánoval větší výskyt dětí z důvodu nedalekého dětského hřiště. Následně, po bližším zjištění veškerých potřeb, jsme mohli přejít k vypracování návrhu velikosti ok sítě a materiálu, kterým bude síť vypnutá.

Samotnou konstrukci vyhlídkové lávky tvoří ocel s kombinací dřeva. Z důvodu bezpečnosti jsme velikost oka zvolili menší. Celková cena byla odsouhlasena a mohlo se přejít k následné fázi výroby a k finální montáži. Pod vedením školeného šéfmontéra Lukáše Richtera celá montáž trvala pouhý den a půl.
 
             
 
 
Reference
 


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR