Carl Stahl - Nerezová lanka a sítě na stanici metra Střížkov i po letech jako nová
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

 

NEREZOVÉ SÍTĚ X-TEND® V RODINNÉM DOMKU NA SLOVENSKU


Firma Carl Stahl stále rozšiřuje své pole působnosti. Pan Ing. Arch. Dušan Ševela se obrátil na naši firmu s dotazem ohledně nerezových sítí. Klientova představa byla jasná: použít sítě jako ochranu proti pádu na schodišti. Velký důraz kladl pan Ševela zejména na bezpečnost, protože se blížil očekávaný příchod jeho potomka na svět. Celý dům, o který se jednalo, je koncipován v moderním duchu, a proto měl pan Ševela velký zájem použít právě nerezové sítě X-TEND, které perfektně plní jak bezpečností, tak estetickou funkci.

Carl Stahl: Se zákazníkem komunikujeme v celém průběhu zakázky


Od pana architekta jsme obdrželi dokumentaci, jak si celou situaci představuje, a snažili jsme sevyhovět na 100 %. Náš obchodní manager Jan Tesař spolu s panem Ševelou vše společně prokonzultovali, malé změny proběhly pouze v kotvení, abychom splnili bezpečností požadavky, a poté jsme již mohli přistoupit k návrhu cenové nabídky. S panem architektem jsme si vše odsouhlasili a posunuli se do fáze výroby a montáže.

Po vyrobení nerezových sítí s velikostí ok 80 mm jsme zahájili samotnou instalaci. Naši školení montéři, pod vedení Honzy Tesaře, odjeli na Slovensko, aby projekt na zabezpečení schodištěpro pana architekta zrealizovali. V průběhu celé instalaci panovala příjemná atmosféra a vše šlo přesně dle plánu. Malý oříšek nastal při kotvení do stropních panelů, ale vše se rázem a bez jakýchkoliv závažnějších komplikací vyřešilo.

Sítě X-TEND: Spolehlivá ochrana proti pádu dítěte


S panem architektem byla velmi dobrá spolupráce. Spokojenost panovala na obou stranách. Sítě X-TEND plní veškeré požadavky na zachování bezpečnosti pohybu malého novorozeněte v domě.

Pokud i vy potřebujete ve svém domě zrealizovat přestavbu schodiště, které by plnilo také ochrannou funkci proti pádu osob, neváhejte a kontaktujte naše specialisty
 
             
 
 
Reference
 


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR