Carl Stahl - Nerezová lanka a sítě na stanici metra Střížkov i po letech jako nová
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

 

rodinný dům v pardubicích má nové zábradlí z nerezové sítě x-tend®


Dne 18. 9. 2014 firma Carl Stahl obdržela od pana Urbánka objednávku na nerezové sítě X-TEND. Požadované sítě X-TEND posloužily jako ochrana proti pádu u zábradlí rodinného domu v Pardubicích.

Naši odborníci se ihned vydali na pracovní návštěvu obhlédnout „terén“. Po zaměření schodiště jsme doporučili několik návrhů a nastínili panu majiteli, jak by mohla hotová realizace v konečném výsledku vypadat. S panem Urbánkem jsme společně vše probrali, odsouhlasili si cenu a zbývalo už jen přejít k samotné výrobě. Do výroby jsme zadali nerezové sítě X-TEND s velikostí ok 60/104/1.

Realizace zábradlí proběhla k plné spokojenosti zákazníka

Po dodání sítí z naší mateřské firmy v Německu se akce ujal montážní tým Carl Stahl ve složení Lukáš Richter a Petr Lávička. Montáž proběhla hladce a bez jakýchkoliv komplikací. Veškerá očekávání pana zadavatele Urbánka jsme splnili, a obě zúčastněné strany byly s celkovým výsledkem práce spokojeny. Výsledný dojem i celý průběh realizace můžete posoudit na vlastní oči díky níže přiložené fotodokumentaci.

 
                 
 
 
Reference
 


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR