Zábradlí proti pádu osob může být i zajímavým designovým prvkem
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

 

Zábradlí proti pádu osob může být i zajímavým designovým prvkem


Hledáte moderní a esteticky zajímavé provedení bezpečnostního zábradlí rodinného domu nebo rozsáhlého komplexu budov? Potřebujete kvalitní, rychlé a funkční řešení s dlouhou životností? Inspirujte se naší realizací bezpečnostního zábradlí na zelené střeše rodinného domu Kuliška, kterou jsme provedli na základě zakázky společnosti SUBTERRA.

Cílem realizace bylo provedení bezpečnostního zábradlí proti možnému pádu osob na volně přístupné střeše, které by současně bylo také esteticky přínosným prvkem domu. Carl Stahl v čele s Ing. Davidem Pařízkem zvolil nerezovou síť X-TEND v černé barvě, konkrétně cxe 60/1,5 Komplet black. K velké spokojenosti zákazníka byla celá realizace dokončena během 3 dnů.

Pokud kladete důraz na vysoce funkční materiál a zároveň na designovou stránku, jsou sítě X-TEND®, dostupné v několika módních barvách, ideální volbou. Bezúdržbové sítě X-TEND® jsou lehké, vzdušné a současně maximálně pevné s nosností až několik tun. Informujte se o možnostech použití nerezových sítí ještě dnes, rádi vám poradíme a na 3D modelu ukážeme, jak bude vaše realizace ve výsledku vypadat.


                                   
 
 
Reference
 


 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR