Časté dotazy k nerezovým sítím a membránám Carl Stahl
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Časté dotazy k nerezovým sítím a membránám Carl Stahl


Nerezové produkty od firmy Carl Stahl      
Nerezové produkty od firmy Carl Stahl      

FAQ Carl Stahl

 

1. Jaká je cena sítě nebo membrány za metr čtvereční?


Cenu sítí můžete okamžitě získat v softwarovém nástroji pro tvorbu stavebních rozpočtů KROS, kde jsou naše materiály zahrnuty. Pokud nám pošlete orientační rozsah, přibližnou cenu Vám připravíme téměř obratem.

2. Jaký je termín montáže od závazné objednávky nebo podepsání smlouvy?


Nejčastěji realizujeme projekty do 3-4 týdnů od objednání, ale lhůta se může mírně lišit v závislosti a rozsahu aktuálních kapacit montážního týmu.

3. Provádíte vždy montáž nebo si můžu objednat jen materiál?


Jsme realizační firma a montáž provádíme obvykle sami.

4. Jakými certifikacemi a atesty disponujete?


Jako jediní na trhu jsme držitelé certifikace ETA 2022 na všechny komponenty z našeho sortimentu. Ke všem komponentům můžeme poskytnout technické listy. Pracovníci montáží jsou pravidelně školení na práci ve výškách a na BOZP.

5. Jakou dáváte záruku?


Standardní záruka je 2 roky, ale v případě velkých staveb i 5 let. Pokud se naše produkty mechanicky nepoškodí, nemůže se jim po dekády nic stát.

6. Provádíte statická posouzení a zpracováváte návrhy řešení?


Disponujeme vlastním projekčním týmem, který navrhne řešení, staticky ho posoudí a vytvoří požadovanou dokumentaci k projektu. Provádíme rozpracování projektů, pokud nejsou kompletní.

7. Do jakých materiálů lze sítě kotvit?


Vhodný je jakýkoliv pevný materiál, který přenese síly od předepnuté nerezové sítě. Sítě kotvíme i přes zateplení, podhledy či sádrokarton, pokud je zabezpečená příprava, a také do designových prvků fasády, přiznaného betonu či do ocelových konstrukcí.

8. Můžeme se setkat? Zvládneme vše vyřešit během prvního setkání?


Zavolejte nám nebo napište. Setkáte se s naším specialistou, který bude schopen Vám zodpovědět všechny otázky a na základě jednání okamžitě stanovit indikativní cenovou nabídku a návrh řešení. Zveme Vás k nám do pražských kanceláří ve Vinoři či Dejvicích, rádi se setkáme i u Vás nebo přímo na stavbě.Náš tým - pro podporu toho vašeho


Carl Stahl se jako systémový partner podílí na významných projektech v oblasti architektury po celém světě. S mnohaletými zkušenostmi a vysokou úrovní odbornosti nabízíme holistické služby od plánování a projektového řízení až po montáž a uvedení do provozu.

Naší hlavní doménou je podpora architektů, projektantů a stavitelů při projektování konstrukcí v oblasti nerezové a membránové architektury. V úvodní fázi pomáháme digitálně vizualizovat zajímavé nápady a vytvářet architektonické studie. Následují statické analýzy – střižní plány, výpočty nosných zatížení, strukturální výpočty a samozřejmě také zpracování prováděcí dokumentace a tvorba výrobní dokumentace.


 
 
 


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR