Inspirativní řešení interiéru nerez prvky | Carl Stahl
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Nerezové sítě

Interiérová řešení s využitím produktů Carl Stahl

NEREZOVÉ PRVKY NABÍZEJÍ ŠIROKOU ŠKÁLU MOŽNOSTÍ, KTERÉ DOKONALE PŘIZPŮSOBÍME VAŠIM PŘEDSTAVÁM

Nerezové produkty od firmy Carl Stahl dodají Vašemu interiéru nápaditý, esteticky zajímavý a praktický prvek. Tyto na zakázku vyráběné produkty prvotřídní kvality, jsou tvarově flexibilní, zcela bezúdržbové a v čase stálé. Splňují veškeré bezpečnostní podmínky. Získáte od nás pohodlné komplexní řešení od návrhu po realizaci.


Nerezové produkty od firmy Carl Stahl      
Nerezové produkty od firmy Carl Stahl      

 
 • nerezová lana I-SYS
 • nerezové sítě X-TEND
 • nerezová lana I-SYS
 • nerezové sítě X-TEND
 • zabezpečení a optické předělení místnosti
 • kotvení od podlahy ke stropu
 • lankové sestavy I-SYS
 • černá nerezová lana I-SYS
 • nerezové sítě X-TEND
 • černé nerezové sítě X-TEND
 • historické zábradlí
 • zabezpečení schodiště
 • zabezpečení zrcadla schodiště
 • detail nerezové sítě X-TEND
 • nerezová lana I-SYS
 • nerezová lana I-SYS
 • zavěšení předmětů a ozelenění


Naše realizace na veřejných místech pro Vaši inspiraci

Stáhněte si zdarma připravené Tour Plány našich nejzajímavějších veřejně přístupných realizací v lokalitách Praha a Brno, doplněnými o mapku s adresami. Vydejte se na samostatnou prohlídku nebo si domluvte tour s naším specialistou. Pro volné termíny nás kontaktujte.Carl Stahl Vám pomůže s projektem od návrhu až po realizaci!

Nerezová ocel je se všemi svými výhodami ideální volbou, chcete-li ozvláštnit Váš interiér a být přitom i praktičtí. Atraktivní kovový lesk, stálost a bezúdržbovost, to jsou hlavní pro tohoto materiálu. Díky své pevnosti je optimálním řešením pro zabepečení prostor schodišť a jiných před pádem osob a předmětů. Nerezové prvky přitom mohou být velice subtilní a ponechat prostor nenarušený a krásně vzdušný. Použijme nerezovou síť X-TEND® jako výplň zábradlí nebo ji napněme jako ochranu schodiště od podlahy až ke stropu. Díky možnostem tvarování na míru jsou skvělým řešením také pro točitá nebo atypická schodiště. Hrajme si s možnostmi barevných nerezových sítí a svorek v interiéru, které nabízíme jako jediní na trhu. Nebo do interiéru vnesme originální prvek pro řízené ozelenění popínavými rostlinami. Oddělme od sebe stylově jednotlivé zóny v místnosti nebo zavěsme krásně a bezpečně umělecké instalace. Možností využití je nespočet. Nebojte se nás oslovit se svými nápady nebo žádostí o radu. Disponujeme vlastním projekčním oddělením a proto jsme schopni Vám pomoci komplexně od návrhu, statického posouzení až po profesionální montáž.Stáhněte si náš leták a nechte se inspirovat ukázkami zajímavých interiérových řešení, kde byly použity nerezové prvky Carl Stahl.leták interiérové řešení od Carl Stahl pdf


Ukázky řešení v interiérech


                            černá síť detail  černá síť od stropu k podlaze  černé sítě  černá síť schodiště 
 
Chcete rychle nacenit Vaši poptávku?

Otevřete si připravené .pdf a zašlete nám společně s poptávkou v 7 bodech bližší specifikaci projektu pro ještě rychlejší komunikaci a cenovou nabídku.Více o jednotlivých systémech se dozvíte zde:

 

nerezové sítě X-TEND®
nerezová lana I-SYS®
barevné nerezuové sítě X-TEND®


Ukázka různých tvarových studií nerezových sítí X-TEND®
Rádi Váš projekt zastřešíme od návrhu až po profesionální realizaci naším odborným týmem.

Disponujeme vlastním projekčním oddělením, které zajistí potřebné statické posouzení projektu a profesionálním montážním týmem. Splňujeme potřebné bezpečností podmínky. Nerezové sítě X-TEND® jako jediné na trhu disponují evropským technickým schválením ETA (European Technical Approval), které je potvrzuje i jako jistící prvek proti pádu osob (horizontálnímu i vertikálnímu). Samozřejmostí je i certifikace německého stavebního institutu pro použití sítí jako výplně zábradlí.

Obdivujeme projekty, které dbají na detail a podporujeme je profesionální montáží se vždy dokonalým výsledkem.Více ze života firmy i zkušenností z praxe se dočtete v našem firemním časopise Carl Stahl – Rodinná firma s individuálním přístupem k zákazníkoviCARL STAHL – RODINNÁ FIRMA
 


Zeptejte se našich expertůVaše jméno:
Kontakt:
Dotaz:
 
Opatření proti robotům:
 
Jakub Šesták


Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 734 235 132
emailsestak@carlstahl.cz  
  
Carl Stahl Architektura - David Parizek


Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 602 234 510
emailparizek@carlstahl.cz  
Matěj Kvapil


Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 774 559 934
emailkvapil@carlstahl.cz  
  
  


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR