Servis a čištění membránového zastřešení | Carl Stahl Architektura

NEREZOVÉ SÍTĚ, NEREZOVÁ LANA A MEMBRÁNOVÉ KONSTRUKCE

Aktuálně

Připravte s námi Vaši membránu na novou sezónu

Jaro je tu. Právě teď je ten správný čas postarat se o Vaše membránové zastřešení, aby po celou sezónu plnilo svou funkci a dělalo Vám radost. Zkontrolovat, opravit, vyčistit, naimpregnovat. Nechte to na nás. 

Pravidelné prohlídky membrán se vyplatí stejně jako pravidelný servis u auta

Membránové zastřešení stejně jako ten nejlepší vůz nebo rodinný dům vyžaduje určitou péči. Proto našim klientům doporučujeme jednou ročně provádět pravidelné servisní prohlídky a ošetření membrán, které zaručí jejich perfektní stav, vzhled i vlastnosti. Samozřejmostí jsou také možnosti oprav případných vzniklých defektů.

Servisní služby a čištění provádíme pro námi realizované membrány pod značkou Carl Stahl (dříve Archtex s.r.o.). Servis, opravy a čištění Vám ale provedeme na jakémkoliv Vašem membránovém zastřešení.

Výhody pravidelné profesionální údržby membrány

Aby Vaše membrána byla krásná a funkční, je tu Carl Stahl

Membránovým konstrukcím se věnujeme desítky let od poradenství, projektu, statiky, výroby a montáže, ale umíme o ně také skvěle pečovat. Využijte naše profesionální služby.

CELKOVÁ KONTROLA AKTUÁLNÍHO STAVU MEMBRÁNY

Nabízíme provedení inspekční prohlídky membrány, nerezových lan a komponentů, na jejímž základě zhodnotíme stav membrány, neporušenost svarů a povrchů, předpětí membrány a také neporušenost spojů – šroubů, komponentů a lišt.

NÁVRH VHODNÉHO OŠETŘENÍ

Dle vyhodnocení stavu provedeme návrh vhodné údržby, opravy a čištění. I v případě vandalismu jsme schopni membránu opravit a zachovat veškeré její funkční vlastnosti.

PROFESIONÁLNÍ ČIŠTĚNÍ A KOZERVACE

Čistění je vždy odborně provedeno dle pokynů výrobce materiálu, a to tlakovou vodou a nanesením speciálního přípravku – detergentu, který vytvoří konzervační vrstvu vnějšího povrchu jako dodatečnou ochranu před špiněním a UV zářením pro delší životnost materiálu.

Nezávazná poptávka na servis membrány

Máte dotazy nebo chcete nezávazně poptat kontrolu a čištění Vaší membrány? Napište nám zprávu. Náš specialista Vás bude kontaktovat v nejbližším možném termínu pro upřesnění detailů.