Kariéra v Carlstahl – buďte součástí evropské špičky | Carl Stahl Architektura

NEREZOVÉ SÍTĚ, NEREZOVÁ LANA A MEMBRÁNOVÉ KONSTRUKCE

V kanceláři i terénu skvělá parta.
Obchodní, projekční a realizační tým aktuálně ve 3 kancelářích v České republice. Neustále rosteme.
V kanceláři i terénu skvělá parta.
Prioritou je pro nás kvalitně vybavený a pravidelně školený kolega. S námi můžete jen růst.
Previous slide
Next slide

Kariéra v carl stahl

VÍTEJTE. DĚKUJEME ZA VÁŠ ČAS VĚNOVANÝ TÉTO STRÁNCE, NAŠEMU TÝMU A VOLNÝM POZICÍM.

Vaši potenciální budoucí šéfové vyrostli ve firmě a Vy se můžete spolehnout, že stále stojí nohama pevně na zemi. Z konstruktéra vedoucím projekčního oddělení. Z obchodníka divizním obchodním ředitelem za 3 roky. A mohli bychom pokračovat. Chcete se s nimi seznámit? Jsme sice součástí silné mezinárodní skupiny, ale stále si udržujeme svou nezávislost a specifickou kulturu. Bavit Vás to u nás bude, ať už chcete být součástí mezinárodních projektů, účastnit se speciálních úkolů nebo chcete klid na práci a mít dostatek času na rodinu. Jsme všelijací a rádi přivítáme nové členy do naší party.

Prostor pro Vaši individualitu

Svobodný prostor volně růst, aplikovat své kreativní nápady a vlastní cesty k řešení.

Motivační ohodnocení

Zaběhlý systém odměňování za nadstandardní výkony. Oceníme také Vaši dosavadní praxi.

Jistota práce

Stabilita garantovaná více jak 30 lety na českém a slovenském trhu.

Bohatý program benefitů

Pestrý zaměstnanecký program se spoustou zajímavých výhod.

Silné zázemí, rodinný přístup

S tradicí od roku 1880 dodnes rodinná firma s individuálním přístupem.

Kvalitní pracovní podmínky

Prioritou je pro nás dobře vybavený a pravidelně školený kolega.

Aktuálně nabízené pracovní pozice

Pro více informací o nabízených pozicích se prosím obraťte na e-mail personalni@carlstahl.cz nebo na tel.: +420 737 382 293. Děkujeme.

MATERIÁL

X-TEND je vyroben z vysoce kvalitních lan z nerezové oceli DIN 1.4401/AISI 316. Lana jsou propojována pomocí pocínovaných měděných (typ CX) nebo nerezových svorek (typy CXE a CXS).

TROJROZMĚRNOST

Jedinečná síťová struktura je vhodná pro dvou nebo trojrozměrné aplikace. Inteligentní kombinace lanek z nerezové oceli a objímek je klíčem k široké škále geometrií konstrukcí našich lanových sítí.

FLEXIBILITA

Pružný rastr sítě umožňuje lehké, subtilní konstrukce s mimořádně vysokou nosností a dlouhými rozpětími ve vztahu k nízké hmotnosti materiálu X-TEND. Síť si zachovává svůj tvar a vzhled po neomezenou dobu a tak je garancí kvality vhodné pro dlouhodobé používání.

BEZPEČNOST

X-TEND prochází pravidelným interním a externím testováním. Průběžné kontroly výroby v souladu s předepsaným plánem zkoušek jsou podloženy pravidelnými kontrolami nezávislými zkušebními ústavy, aby se zajistila shoda s evropským technickým schválením ETA (proklik do pdf ETA v cz).

Program osobního i profesního rozvoje

Každý máme rád jiné tempo a jiný styl adaptace na nové podmínky. Máme pro Vás připraveny různorodé cesty, jak růst.

Můžete využít intenzivních tréninků, ale čerpat můžete také od zkušených kolegů, mentorů, kteří Vám rádi předají to nejcennější ze svých pracovních úspěchů a rozsáhlých znalostí. Můžete se spolehnout na kvalitu našeho individuálního i týmového programu profesního růstu. Prostě věříme, že se Vám u nás bude líbit a že se během své cesty mnoho naučíte. A my od Vás.

Jedinečné tuzemské i mezinárodní zkušenosti

Jedinečné tuzemské i mezinárodní zkušenosti z nás dělají experty a lídry trhu. Seznamte se s výběrem našich nejzajímavějších realizovaných projektů v našich referencích. A budeme velmi rádi, když si nejen o nich přijdete za námi popovídat.

X-TEND – flexibilní řešení pro Váš projekt

  • Vysoce kvalitní nerezová ocel DIN 1.4401/AISI 316
  • Vhodné pro vnitřní i venkovní použití
  • ETA certifikované jako ochrana proti pádu a výplň zábradlí (ETA-22/0257)
  • Transparentní, flexibilní, lehká a stabilní konstrukce s vysokou nosností
  • Stálé a bezúdržbové
  • Vhodné pro dvou i trojrozměrné aplikace
  • Široká škála možných použití
  • Jakékoliv barevné provedení
  • Dokonale na míru
  • Vašim vlastním rámům (XT1) nebo jako celý systém včetně nerezového či dřevěného rámu (XT2, XT3, XT4)

XT1 – Výplň na míru Vašim rámům

Výhodou X-TEND je přesné přizpůsobení tvaru a rozměrům rámu. Umíme tedy dodat v každém detailu dokonale provedené řešení pro jakékoliv Vaše konstrukce. Geometrii a designu vašich rámů se (téměř) meze nekladou. Ať už kulaté, obdélníkové nebo mnohoúhelníkové, ploché nebo trojrozměrné: naši síť vyrábíme a sestavujeme tak, aby pasovala dokonale. Díky nabídce různých průměrů lanka, velikosti a orientaci ok, směru vedení sítě či možných kombinací, a dokonce i barevných provedení, naplní nerezová síť X-TEND všechny Vaše vizuální i statické představy. 

XT2 – Klasický rámový systém

Nadčasový design. Kruhový trubkový nebo obdélníkový nerezový rám vyplněný nerezovou sítí s přiznaným opletem. Systém lze naplánovat tak, aby odpovídal jakékoliv konstrukci zábradlí, a to i při modernizaci stávajících konstrukcí.

XT3 – RÁM SE SKRYTÝM ULOŽENÍM SÍTĚ

Uložení nerezové sítě X-TEND do nerezových drážkovaných profilů nabízí zajímavé estetické řešení. Rámy vyrábíme dle požadavků zákazníka. Geometrii a designu rámu, včetně barevného provedení, se meze (téměř) nekladou.

XT4 – KOMBINACE DŘEVA A NEREZOVÉ OCELI

FRAMEWORKX XT4 reaguje na aktuální trendy a snoubí vůbec poprvé bezpečnost s elegancí a teplem přírodního materiálu. Masivní dřevěný rám kombinovaný s nerezovou sítí X-TEND® se stane dominantou každého interiéru. Kromě masivního dubu jsou používána i dřeva s podobnými vlastnostmi, jakými jsou jasan a buk. Povrch je ošetřen olejem nebo lakem. Jiné druhy dřeva a povrchové úpravy jsou možné na vyžádání.

BAREVNÉ SÍTĚ

Aby byl Váš projekt dokonalý v každém detailu, je možné nerezové komponenty Carl Stahl, ať už sítě, lana nebo rámy, barevně sladit. Standardně dodáváme nerezové sítě v červené, zlaté, bílé a černé barvě. Na vyžádání je možné provedení v jakékoli barvě RAL. Svorky na sítích lze objednat v nerezovém provedení nebo černé.

Dejte nám o sobě vědět, ozveme se vám

Pokud Vás žádná z nabízených pozic nezaujala nebo není v nabídce, a přesto máte chuť pracovat v Carl Stahl, ozvěte se nám, třeba pro Vás něco zajímavého najdeme.