Nabídka práce Architekt Junior Praha| Carl Stahl Architektura

NEREZOVÉ SÍTĚ, NEREZOVÁ LANA A MEMBRÁNOVÉ KONSTRUKCE

Kariéra

Architekt junior

Hledáme nového kolegu, který už má reálnou představu o práci architekta, v této oblasti se rozhodl uplatnit, a tak rád využije příležitost stát se dlouhodobě platným členem našeho projekčního týmu.

Chceš se podílet na tvorbě inovativních a zajímavých architektonických projektů? Máš cit pro architektonické navrhování a chceš se podílet na hledání nejlepších řešení?

Rád/a by si získal/a zkušenosti v oblasti architektury a zároveň se naučil/a zpracovávat obchodní poptávky?

Nenecháš se odradit zpracováním dokumentace pro stavební povolení a prováděcí dokumentace?

Přidej se k našemu týmu, který se specializuje na použití nerezových sítí a membrán v architektuře!

Jsme Carl Stahl & spol, s.r.o., dceřiná společnost německého koncernu, která se specializuje na nerezovou architekturu a využití membrán v architektuře. Působíme primárně na českém a slovenském trhu, ale naše výrobky dodáváme i do dalších zemí světa. V Praze působíme na dvou místech, a to v Praze 9 Vinoři a pražských Dejvicích. Více informací naleznete na www.carlstahl-architektura.cz

Popis pozice

Hledáme nového kolegu, který už má reálnou představu o práci architekta. V této oblasti se rozhodl uplatnit, a tak rád využije příležitost stát se dlouhodobě platným členem našeho projekčního týmu s působností v pražských Dejvicích.

Na oplátku bude mít možnost získat cenné zkušenosti například při projektování jedinečných voliér pro zoologické zahrady a membránových konstrukcí nejen v ČR, ale i ve světě.

Tato pozice je ideální pro studenty architektury nebo mladé profesionály, kteří hledají možnost získat praxi v oboru.

Náplň práce

Požadujeme

Je výhodou

Nabízíme

Co by tě mohlo přesvědčit

Zní to jako příležitost přesně pro Tebe?

Pokud tě naše nabídka zaujala a chceš začít budovat svou kariéru v oblasti architektury, zašli nám svůj životopis a portfolio na e-mailovou adresu personalni@carlstahl.cz. Do předmětu e-mailu napiš “Architekt Junior “. Těšíme se na tebe.