Výplň zábradlí nerezovými sítěmi a lanky | Carl Stahl Architektura

NEREZOVÉ SÍTĚ, NEREZOVÁ LANA A MEMBRÁNOVÉ KONSTRUKCE

Previous slide
Next slide

ZÁBRADLÍ

certifikované nerezové výplně

Zábradlí a jejich výplně jsou důležitou a různorodou oblastí použití pro nerezová lana a nerezové sítě Carl Stahl. Námi dodané bariéry slouží jako vysoce bezpečné a designové zabezpečení všude tam, kde hrozí pád osob nebo předmětů a současně splňují konstrukční požadavky na nízkou vlastní hmotnost. Naše nerezové komponenty jsou jako jediné na trhu technicky schválené jako ochrana proti pádu, ETA-22/0257.

Objevte i vy ideální produkty pro zabezpečení balkónů, teras, pavlačí a galerií, tribun nebo schodišť. Vysoce odolné a bezúdržbové nerezové komponenty Carl Stahl jsou také vysoce bezpečným a funkčním řešením pro lávky, mosty, rozhledny a vyhlídky všech tvarů a stavebních materiálů. Zábradlí dodáváme na klíč nebo vyplníme Vaše vlastní konstrukce. Výhodou je přesné přizpůsobení tvaru a rozměrům rámu. Umíme tedy dodat v každém detailu dokonale provedené řešení pro jakékoliv nové nebo původní konstrukce a přizpůsobit je tak rostoucím bezpečnostním požadavkům. Geometrii a designu se (téměř) meze nekladou.

Katalog zábradlí

velikost: 6,1 MB
Previous slide
Next slide

Výplně nerezovými lany

Výplně zábradlí pomocí nerezových lan I-SYS nabízí transparentní řešení, které lze instalovat s různými typy závitů tohoto produktového programu. Také pro schodiště je k dispozici mnoho možností odpovídajících tvarových spojů. Tyto na zakázku vyráběné produkty prvotřídní kvality, jsou zcela bezúdržbové a v čase stálé. Splňují veškeré bezpečnostní podmínky.

Výplně nerezovými sítěmi

Nerezová síť X-TEND nabízí transparentní, dokonale bezpečné a esteticky zajímavé řešení výplně Vašich zábradlí, které můžeme tvarovat podle Vašich představ. Výplně zábradlí dodáváme na klíč včetně různých typů rámů na míru, s různým typem držáků či způsobem kotvení sítě v rámu. Na míru dodáme také pouze sítě perfektně vyplňující i již existující konstrukce. Tyto na zakázku vyráběné produkty prvotřídní kvality jsou zcela bezúdržbové a v čase stálé. Splňují veškeré bezpečnostní podmínky.

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Designové výplně zábradlí

Aby bylo dosaženo požadovaného efektu, nerezové sítě lze dodat v jakémkoliv odstínu RAL. Světelné LED moduly promění výplň zábradlí na obrazovku, od různých vzorů osvětlení až po pohyblivá videa. Do rastru sítě lze také instalovat různé designové doplňky. Například plastové, kovové či jiné prvky či flitry různých tvarů a barev a to fixně nebo mobilně. Na síti lze také ilustrovat nejrůznější vzory a motivy pomoci vetkaných pruhů. Fantazii se meze nekladou. Nerezová síť může sloužit současně jako odolná treláž pro popínavé rostliny.

Řešení pro schodiště

Nerezová síť X-TEND kotvená od podlahy ke stropu nabízí jemné, vzdušné a certifikované řešení zabezpečení interiérových i venkovních, hlavních a únikových schodišť všude tam, kde je žádoucí průběžné řešení. Esteticky zajímavé je pak například doplnění levitujícími madly různých designů, se kterými vám můžeme pomoci. Schodiště lze zabezpečit proti pádu i nerezovými lanky I-SYS.

TIP: Použijte ve svém projektu trendy černé nerezové sítě, černá lana a komponenty. Systémy dodáváme na přání také v jakémkoliv odstínu RAL. Skvělým řešením je také použití bezpečnostní sítě venkovního únikového schodiště jako nerezové treláže pro popínavé rostliny, kdy se schodiště ve všech podlažích zajímavě ozelení.

Previous slide
Next slide

PORADENSTVÍ

Hledáme s architekty a projektanty vhodná/ideální řešení na míru včetně detailů od samého začátku projektu. Posloucháme představy, přání a požadavky, diskutujeme, skicujeme, vytváříme 3D modely. Rádi si hrajeme a hledáme neotřelá řešení pro Vaše projekty. Naším cílem je minimalizace změn v dalších fázích projektu. Náš tým architektů, statiků, projektantů, konstruktérů je tu pro Vás.

ZÁBRADLÍ / VÝPLŇ

Zábradlí dodáváme na klíč nebo vyplníme Vaše vlastní konstrukce. Výhodou je přesné přizpůsobení tvaru a rozměrům rámu. Umíme tedy dodat v každém detailu dokonale provedené řešení pro jakékoliv nové nebo původní konstrukce a přizpůsobit je tak rostoucím bezpečnostním požadavkům. Geometrii a designu se (téměř) meze nekladou.

VÝROBA NA MÍRU

Díky vlastní výrobě všech nerezových komponentů systému dodáváme velmi rychle a s pověstnou německou precizností. Jednotlivé části nerezové sítě jsou zpracovány na míru přesně dle koncepce projektu tak, aby byl výsledek dokonalý v každém detailu. Naše výrobní závody v Evropě a USA splňují nejvyšší standardy kvality.

ODBORNÁ MONTÁŽ

Rychlou a bezproblémovou instalaci zajišťuje náš zkušený montážní tým, který patří ke špičce v rámci celého mezinárodního koncernu Carl Stahl. Naši projektoví manažeři plánují, dohlížejí a koordinují všechny kroky instalace a dbají na to, aby byly dokončeny včas a perfektní kvalitě. Nabízíme také autorský dozor na stavbě.

NÁŠ TÝM - PRO PODPORU TOHO VAŠEHO

Carl Stahl se jako systémový partner podílí na významných projektech v oblasti architektury po celém světě. S mnohaletými zkušenostmi a vysokou úrovní odbornosti nabízíme komplexní služby od plánování a projektového řízení až po montáž a uvedení do provozu.

Naší hlavní doménou je podpora architektů, projektantů a stavitelů při projektování konstrukcí z nerezových lan a sítí a membránových konstrukcí. V úvodní fázi pomáháme skicovat a digitálně vizualizovat zajímavé nápady a vytvářet architektonické studie. Následuje statická analýza se zohledněním veškerých zatížení a specifik návrhu dle platné legislativy (v příslušné zemi) a zpracování jednotlivých fází dokumentace dle požadavku klienta (dokumentace pro stavební povolení, prováděcí dokumentace, výrobní dokumentace včetně tvorby střižných plánů nerezových sítí pro výrobu, dokumentace skutečného provedení stavby). 

David Pařízek
Jakub Šesták
Václav Luzar
Andrea Vášková
Matěj Kvapil
Eliška Prokůpková
Lukáš Richter
Monika Hamidovič
Previous slide
Next slide

SJEDNEJTE SI SCHŮZKU

Rádi Vám osobně představíme naši práci a program podpory partnerů. Pomůžeme Vám zorientovat se v úžasných možnostech práce s nerezovými lany a sítěmi nebo membránami a v našich odborných službách.

Připravili jsme pro Vás profesionálně zpracovanou sadu dokumentů pro podporu Vašich projektů.
CAD data, certifikáty k produktům, katalogy, brožury s inspiracemi pro všechny aplikace a další soubory, vše na jednom místě.