FRAMEWORKX® – Rámové zábradlí připravené k instalaci
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Nerezové sítě

Frameworkx® - rámové řešení zábradlí připravené k instalaci

FRAMEWORKX nabízí systémové řešení zábradlí, které spojuje snadnou přípravu, snadné pořízení a snadnou instalaci. Nerezové rámy s vloženou sítí X-TEND lze bez větší námahy namontovat na konstrukci zábradlí ať už v nových budovách tak i při rekonstrukcích. FRAMEWORKX je schválen dle norem Z 14.7-506 a ETA-13/0650 a jedná se tak o extrémně bezpečné řešení.


Nerezové produkty od firmy Carl Stahl      
Nerezové produkty od firmy Carl Stahl      

 
  • průhledné, robustní, elegantní rámové řešení
  • 3 typy konstrukcí pro různá využití
  • odstíny ral i kovový lesk
  • zatěžovací testy a zkoušky tahem


Na naše rámy nebo i na Vaše

Základní výhodou Frameworkx je přesné přizpůsobení rozměru rámu. Základní verzí je XT1, kde je síť X-TEND aplikovaná u nás přímo na Vaše rámy formou opletu lankem. Designovým typem je XT3, kde oplet rámu je schován ve v nerezovém profilu a tvoří tak harmonickou výplň zábradlí v různých geometriích. Stejně jako X-TEND lze Frameworks staticky dimenzovat tak, aby vyhovovaly každému požadavku. Řešení XT2 je řešeno montáží sítě X-TEND na svařované a jemně broušené rámy z nerezových trubek. Možné jsou obdélníkové rámy, lomené rámy pro zábradlí schodiště, rámy pro přechod ze schodišťového ramene na podestu a další speciální geometrie.
Držáky rámu

S příslušnými držáky rámů z produktové řady FRAMEWORKX lze rámy namontovat na konstrukci zábradlí bez větší námahy, ať už v nových nebo stávajících budovách. Na výběr jsou jak profilové držáky rámů, tak i vkládané prvky – např. tzv. „neviditelný držák“. Na přání zákazníka je možné také speciální upevnění. Individuální dodávka připravená k montáži znamená pro zákazníka estetiku, plánovatelnost a bezpečné řešení osazení zábradlí a schodišťových konstrukcí.
Certifikovaná kvalita a bezpečnost

Testovaná bezpečnost má řadu výhod, pokud jde o plánování a realizaci architektonických projektů. Urychluje proces schvalování stavebních projektů a snižuje náklady a úsilí ve fázi plánování. Zkoušky tahem a zatěžovací zkoušky se používají ke kontrole vhodnosti pro stavební projekty, kde schválení neplatí nebo kde je třeba splnit dodatečné požadavky. FRAMEWORKX je schválen dle norem Z 14.7-506 a ETA-13/0650 a jedná se tak o extrémně bezpečné řešení.Barvy a povrchová struktura

U XT1 a XT2 jsou sítě lakovány odděleně od rámů. To je nutné, protože barva by se mohla odlupovat na kontaktních místech omotaných kabelů mezi rámem a pletivem. Při tomto procesu jsou kabely potaženy vrstvou barvy jedné z našich standardních barev červená RAL3002, bílá RAL9100, černá RAL9005 nebo zlatá ve speciálním procesu lakování. V naší produktové řadě XT3 mizí síťový spoj uvnitř rámu. Rám lze tedy natírat společně se sítí. V tomto případě jsme zvolili práškové lakování. Díky práškovému lakování rámu a síťoviny jsou také možné různé povrchové struktury a úrovně lesku. Lze rozlišovat mezi hladkou, jemnou strukturou, strukturou a lesklou, hedvábně matnou a matnou a kombinovat dle přání. Novinkou v barvách Frameworkx je kovový lesk, docílený přímým nanášením barvy na broušený nerezový povrch. To umožňuje kombinovat barvu s kovovým leskem.FRAMEWORKX® XT4 - kombinace dřeva a nerezové oceli

Nový FRAMEWORKX XT4 reaguje na aktuální trendy a snoubí vůbec poprvé bezpečnost s elegancí a teplem přírodního materiálu. Rámový systém je vyráběn pouze z kvalitního dřeva z regionálních lesů. Kromě masivního dubu jsou používána i dřeva s podobnými vlastnostmi, jakými jsou jasan a buk. Díky individuálnímu růstu stromů je každý kus zcela jedinečný a stane se tak dominantou každého interiéru. Masivní dubový dřevěný rám je kombinovaný s naší nerezovou sítí X-TEND®. Povrch je ošetřen olejem nebo lakem. Jiné druhy dřeva a povrchové úpravy jsou možné na vyžádání.
                                                                                   
 


Zeptejte se našich expertůVaše jméno:
Kontakt:
Dotaz:
 
Opatření proti robotům:
 
Jakub Šesták


Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 734 235 132
emailsestak@carlstahl.cz  
  
Carl Stahl Architektura - David Parizek


Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 602 234 510
emailparizek@carlstahl.cz  
Matěj Kvapil


Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 774 559 934
emailkvapil@carlstahl.cz  
  
  


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR