Carl Stahl architektura - Kontakt
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Náš tým pro podporu Vašich projektů

 
 

Carl Stahl & spol, s.r.o.
Mikulovická 4, 190 17 Praha 9
IČO: 62418394

Otevírací doba: Po-Pá 8:00 - 16:30
Tel: +420 281 920 100
E-mail: info@carlstahl.cz
Web: www.carlstahl.cz

Stránka mateřské firmy: www.carlstahl.com
Jednatel: Wolfgang Schwenger

  Jsme tu pro vás již 28 let


Roman Kotora
výkonný ředitel


+420 603 459 580
kotora@carlstahl.cz


Jaroslava Filippi
personální oddělení


+420 703 144 352
filippi@carlstahl.cz



David Pařízek
obchodní ředitel


+420 602 234 510
parizek@carlstahl.cz


Jakub Šesták
obchodně-technický manažer

+420 734 235 132
+420 281 920 194
sestak@carlstahl.cz

Matěj Kvapil
obchodně-technický manažer

+420 774 559 934
+420 281 920 100
kvapil@carlstahl.cz

Eliška Prokůpková
ekonom obchodu

+420 735 174 879
+420 281 920 194
prokupkova@carlstahl.cz

Peter Kulik
sklad, logistika

+420 730 151 294
kulik@carlstahl.cz


Lukáš Richter
vedoucí realizace

+420 605 821 168
richter@carlstahl.cz


Daniel Soukup
realizace

+420 602 527 715
soukup@carlstahl.cz


 



Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavosti



Více ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR