Systémy pro ozelenění fasád: nerezové sítě a lana
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Ozelenění fasád Greencable - originální řešení pro váš dům
  Rozhodli jste se ozelenit fasádu svého domu, administrativní budovy nebo celého komplexu budov? Uvažujete o nejvhodnějším řešení, které by bylo kvalitní, plně funkční, jednoduše a rychle proveditelné a ještě k tomu esteticky zajímavé? Vyzkoušejte systémy pro ozelenění budov – nerezové sítě X-TEND a nerezová lana I-SYS.

 

A jaké výhody nabízí systémy pro ozelenění fasád Greencable?

Tisíce úspěšných realizací ozelenění fasád pomocí systému Greencable


Sítě X-TEND jsou vlastním produktem rodinné společnosti Carl Stahl. Sítě X-TEND vyrábíme z nerezové oceli ve standardním průměru 1 mm, 1,5 mm, 2 mm, 3 a 4 mm. V závislosti na průměru lana je možné vyrobit šířku ok 25 - 200 milimetrů nebo vyšší. Síť X-TEND je vyrobena z vysoce kvalitních nerezových ocelových lan třídy materiálu 1.4401. Nerezová lana jsou k dispozici v průměru od 1 mm do 26 mm.
Elegantní a individuálně přizpůsobivá ocelová lana fasádní mřížky poskytují stabilní a designově zajímavou oporu pro řízený růst rostlin. Posuďte originální řešení ozelenění fasád budov na vlastní oči, podívejte se na realizovaná řešení, která jsme provedli k velké spokojenosti našich zákazníků.

Využijte vynikacích vlastností zelené fasády díky systému ozelenění Greencable


Ozelenění domu pomocí systému Greencable vizuálně zhodnotí a dodá estetický rozměr jinak nevýrazné fasádě. Vyberete-li si k ozelenění fasády stálezelenou popínavou rostlinu, bude vaše zelená fasáda v zimě plnit nejen estetickou ale také izolační funkci. Ozelenění fasády je vhodné, i pokud potřebujete snížit expozici hluku z přilehlé frekventované ulice. Zelená fasáda skvěle pohlcuje zvuk. Je také účinnou ochranou proti UV záření, krupobití, extrémním teplotním výkyvům, znečišťujícím látkám a prachu. V létě vegetace chrání fasádu před intenzivním slunečním zářením, a má příjemný chladivý účinek. Rádi byste s námi probrali podrobnosti a zeptali se přímo na konkrétní možnosti řešení právě vašeho domu a jeho fasády? Kontaktujte nás ještě dnes, rádi vám poskytneme zcela nezávaznou odbornou konzultaci
Jakub Šesták

Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 734 235 132
emailsestak@carlstahl.cz  
  
Carl Stahl Architektura - David Parizek

Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 602 234 510
emailparizek@carlstahl.cz  
Matěj Kvapil

Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 774 559 934
emailkvapil@carlstahl.cz  
  
  


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR