Barevné nerez sítě. Dlouhá životnost a vysoká odolnost.
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Nerezové barevné sítě X-TEND® pro design i bezpečnost
   

V posledních několika letech jsme zrealizovali stovky projektů nejen v České republice a na Slovensku, ale také v Rakousku a Polsku. Leaderem na trhu jsme se stali ze dvou důvodů. Prvním z nich je bezkonkurenční kvalita ocelových sítí a jedinečnost nanášení barvy už na úrovni jednotlivých vláken. Druhý důvodem jsou naše zkušenosti s návrhem a realizací tisíců projektů, kde každý má svá specifika.


Nerezové produkty od firmy Carl Stahl      
Nerezové produkty od firmy Carl Stahl      

 
  • barevné sítě
  • černé sítě
  • bílé sítě
  • červené sítě
  • modré sítě
  • zelené sítě
  • zlaté sítě


KAŽDÝ PROJEKT JE JINÝ

Za více jak 25 let působení na českém trhu jsme získali zkušenosti s návrhem a instalací sítí pro různé, i netradiční způsoby využití. Umíme doporučit vhodné řešení vzhledem k bezpečnostním i designovým nárokům, ale také normám, které je třeba dodržet. Doporučíme Vám vhodnou velikost oka a tloušťku lanka a i barevné provedení umíme zajistit dle vaší specifikace (RAL). Možná je kombinace různě barevných lanek a svorek. Specializujeme se nejen na použití ocelových sítí na nových projektech, ale provádíme i dodatečnou montáž na starší budovy.





KVALITA A GARANCE

Barevné sítě X-TEND jsou odolné vůči ohni ve třídě A1 dle normy DIN 4102-1. Používáme nejkvalitnější evropskou ocel a nanášení barvy probíhá už na úrovni vláken, která jsou až poté splétána v lanka. Díky tomu se barva neloupe ani v těch nejnáročnějších podmínkách. O kvalitě našich sítí svědčí i reference v českých ZOO, kde mj. realizujeme voliéry pro šelmy. Sítě jsou tak po dekády vystaveny jak mechanickým, tak klimatickým jevům.



JEDINEČNOST

Jako jediní na trhu dodáváme barevné sítě, na kterých lak pokrývá celou strukturu lanka a zajišťuje opticky, technicky a fyziologicky nezávadné a trvalé řešení. Barevné sítě X-TEND neuvolňují žádné emise, mají dlouhou životnost a jsou odolné vůči povětrnostní vlivům. Nám projekční tým Vám pomůže se všem aspekty projektu od návrhu po realizaci. Našim největším projektem je instalace 6 voliér o celkové výměře přes 30 tisíc metrů čtverečních sítě.



ETA certifikované řešení na míru konkrétnímu projektu

Sítě X-TEND® vyrábíme na zakázku a výrobek tak vždy odpovídá individuálním požadavkům projektu. Carl Stahl jako jediný vlastní certifikaci s číslem ETA-22/0257, potvrzující používání nerezových sítí X-TEND i jako jistící prvek proti pádu osob (horizontálnímu i vertikálnímu), samozřejmostí je i certifikace německého stavebního institutu pro použití sítí jako výplně zábradlí.


barevné sítě  černé sítě  bílé sítě  zlaté sítě  modré sítě  zelené sítě  červené sítě  zlaté sítě  zlatá síť  zlaté sítě detail  zlaté sítě  zlatá síť na pavlači  zlaté sítě  bílá síť na terase  bílé sítě  bílé sítě detail  bílá síť  bílé sítě balkon  bílá síť terasa  bílé sítě v interiéru  bílá síť na schodišti  bílé sítě v zábradlí  bílé sítě  bílá síť s černými svorkami  černé sítě  černá síť schodiště  černá síť výplň zábradlí  černá síť detail  černá síť od stropu k podlaze  modré sítě  modrá síť detail  modrá síť  modré sítě  modré sítě  modré sítě v zábradlí  zelené sítě 
 


NA CO SI DÁT POZOR?

Doporučujeme zejména včasné plánování instalace nerezových prvků. Dostáváme se často do situace, kdy nerezové prvky jsou tím posledním prvkem celého projektu. Vše ostatní je již vyřešené a my na poslední chvíli najdeme komplikace, které je nutné řešit. Sítě jsou napínány pevně a působí velkými silami. Je nutné od začátku počítat s takovým zatížením a přizpůsobit tomu pevnost kotevních bodů.




Nerezové a membránové prvky moderní architektury


Inovativní nerezové a membránové prvky od firmy Carl Stahl jsou ideálním řešením pro řízené ozelenění fasád budov a nápadité a praktické využití v interiérech i exteriérech. Po téměř třiceti letech na českém trhu víme, jak podpořit návrháře, architekty a stavitele od návrhu po realizaci.


Naše realizace na veřejných místech pro vaši inspiraci


Stáhněte si připravené Tour Plány našich nejzajímavějších veřejně přístupných realizací v lokalitách Praha a Brno, doplněnými o mapku s adresami. Vydejte se na samostatnou prohlídku nebo si domluvte tour s naším specialistou. Ověřte si, že i po deseti letech je jedno oko jako druhé.



Zajímá vás konkrétní téma?

 

nerezové sítě X-TEND®
nerezová lana I-SYS®
barevné nerezuové sítě X-TEND®



Zeptejte se našich expertů



Vaše jméno:
Kontakt:
Dotaz:
 
Opatření proti robotům:
 




 
Jakub Šesták


Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 734 235 132
emailsestak@carlstahl.cz  
  
Carl Stahl Architektura - David Parizek


Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 602 234 510
emailparizek@carlstahl.cz  
Matěj Kvapil


Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 774 559 934
emailkvapil@carlstahl.cz  
  
  


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavosti



Více ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR