Interiérový závěsný systém. Ideální řešení nejen pro regály
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Interiérové závěsné systémy POSILOCK®
  Hledáte originální prvky k zavěšení polic různých materiálů, textilních závěsů, obrazů, rámů, zrcadel a spousty dalších předmětů sloužících k dotvoření vašeho interiéru? Rádi byste svoji domácnost ozvláštnili designovým systémem, který je funkční a zároveň vzdušný? Potřebujete do své firmy nebo prodejny otevřené regálové systémy? Využijte širokou škálu prvků systému POSILOCK společnosti Carl Stahl, umožňující kreativní řešení vašeho interiéru! Systémy pro zavěšení POSILOCK fungují na modulárním principu, ale lze použít i jednotlivé prvky samostatně.

 

Regálové systémy POSILOCK® nabízí elegantní designové řešení


Systém k zavěšení POSILOCK kombinuje základní prvky volného nerezového lana, lanové napínáky a úchyty s různými doplňkovými prvky k vytvoření inovativních řešení:

Carl Stahl poskytuje komplexní realizaci včetně odborné montáže

 
Kromě základních prvků, ocelových lan, napínáků a úchytů obsahuje systém POSILOCK i šrouby, čepy z nerezové oceli, závaží, klouby, manžety, tyče, různé držáky a magnety. Lanka jsou vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli třídy 1.4401 a jsou k dispozici v průměru 1 až 3 mm. Další prvky a příslušenství tvoří poniklovaná mosaz, hliník, nikl, zinek a niklované ocelové pásy St1203. Jsou k dispozici ve verzích M8 a M10. Firma Carl Stahl vám nabízí kompletní zajištění celého řešení včetně vstupní konzultace, vlastní realizace i odborné montáže.

Závěsné systémy POSILOCK® – originální zavěšení obrazů ve vaší galerii


Mezi široké využití závěsných systémů Posilock zařadila společnost Carl Stahl také možnost zavěšení a upevnění obrazů například na vaší výstavě. V rámci sponzoringu výstavy Vlasty Vostřebalové Fischerové - Mezi sociálním uměním a magickým realismem dodávala firma Carl Stahl pro Galerii hl.m. Prahy lanka na zavěšení obrazů a systém POSILOCK, kterým byla lanka a obrazy upevněny. Výsledný dojem celé instalace obrazů pomocí systému POSILOCK posuďte sami!

Při sestavování jednotlivých dílů a ocelových lan je Vám Carl Stahl samozřejmě ku pomoci. Nevíte si rady, neváhejte a kontaktujte náš tým. Poradíme vám, jaký systém by byl vhodný právě pro vaše potřeby a představíme vám speciální edici, ze které si jistě vyberete i vy.


Zeptejte se našich expertůVaše jméno:
Kontakt:
Dotaz:
 
Opatření proti robotům:
 
Jakub Šesták


Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 734 235 132
emailsestak@carlstahl.cz  
  
Carl Stahl Architektura - David Parizek


Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 602 234 510
emailparizek@carlstahl.cz  
Matěj Kvapil


Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 774 559 934
emailkvapil@carlstahl.cz  
  
  


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR