Systémy pro ozelenění fasád: nerezové sítě a lana
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Ozelenění fasád Greencable - originální řešení pro váš dům
  


Nerezové produkty od firmy Carl Stahl      
Nerezové produkty od firmy Carl Stahl      Rozhodli jste se ozelenit fasádu svého domu, administrativní budovy nebo celého komplexu budov? Uvažujete o nejvhodnějším řešení, které by bylo kvalitní, plně funkční, jednoduše a rychle proveditelné a ještě k tomu esteticky zajímavé? Vyzkoušejte systémy pro ozelenění budov – nerezové sítě X-TEND a nerezová lana I-SYS.

 

A jaké výhody nabízí systémy pro ozelenění fasád Greencable?

Tisíce úspěšných realizací ozelenění fasád pomocí systému Greencable


Sítě X-TEND jsou vlastním produktem rodinné společnosti Carl Stahl. Sítě X-TEND vyrábíme z nerezové oceli ve standardním průměru 1 mm, 1,5 mm, 2 mm, 3 a 4 mm. V závislosti na průměru lana je možné vyrobit šířku ok 25 - 200 milimetrů nebo vyšší. Síť X-TEND je vyrobena z vysoce kvalitních nerezových ocelových lan třídy materiálu 1.4401. Nerezová lana jsou k dispozici v průměru od 1 mm do 26 mm.
Elegantní a individuálně přizpůsobivá ocelová lana fasádní mřížky poskytují stabilní a designově zajímavou oporu pro řízený růst rostlin. Posuďte originální řešení ozelenění fasád budov na vlastní oči, podívejte se na realizovaná řešení, která jsme provedli k velké spokojenosti našich zákazníků.

Využijte vynikacích vlastností zelené fasády díky systému ozelenění Greencable


Ozelenění domu pomocí systému Greencable vizuálně zhodnotí a dodá estetický rozměr jinak nevýrazné fasádě. Vyberete-li si k ozelenění fasády stálezelenou popínavou rostlinu, bude vaše zelená fasáda v zimě plnit nejen estetickou ale také izolační funkci. Ozelenění fasády je vhodné, i pokud potřebujete snížit expozici hluku z přilehlé frekventované ulice. Zelená fasáda skvěle pohlcuje zvuk. Je také účinnou ochranou proti UV záření, krupobití, extrémním teplotním výkyvům, znečišťujícím látkám a prachu. V létě vegetace chrání fasádu před intenzivním slunečním zářením, a má příjemný chladivý účinek. Rádi byste s námi probrali podrobnosti a zeptali se přímo na konkrétní možnosti řešení právě vašeho domu a jeho fasády? Kontaktujte nás ještě dnes, rádi vám poskytneme zcela nezávaznou odbornou konzultaci.


Zeptejte se našich expertůVaše jméno:
Kontakt:
Dotaz:
 
Opatření proti robotům:
 
Jakub Šesták


Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 734 235 132
emailsestak@carlstahl.cz  
  
Carl Stahl Architektura - David Parizek


Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 602 234 510
emailparizek@carlstahl.cz  
Matěj Kvapil


Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 774 559 934
emailkvapil@carlstahl.cz  
  
  


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR