Ozelenění lanovým systémem GREENCABLE® pro NC Forum Poprad.
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Reference

 

Ozelenění lanovým systémem GREENCABLE® pro NC Forum Poprad.   

Fasádu budovy nákupního centra Forum Poprad budou zdobit krásné popínavé rostliny. Konstrukci pro jejich řízený růst tvoří variabilní lanový systémem GREENCABLE®. Jeho kvality ocení zejména architekti, stavitelé a designéři.

Celý systém je do fasády nákupního centra upevněn pomocí chemických kotev M10. Odsazení od stěny určují distanční sloupky, v tomto případě činí odsazení od fasády 95 mm. Rastr tvoří nerezové lanko o průměru 4 mm. V křížení lan mimo sloupky je aretace zajištěna pomocí nerezových C - svorek, čímž je zabráněno prodření jednotlivých lan vlivem povětrnostních podmínek.
 

           

Více o lanovém systému GREENCABLE®

Díky čtyřbodovému systému pro vedení lanka nabízí systém GREENCABLE® nevídanou projektovou svobodu.
Možnosti vedení lanka si můžete prohlédnout v přiložené galerii.

       
                               

Distanční sloupky určují míru odsazení od stěny. Nabízejí se ve dvou délkách, 95 a 150 mm. Sloupky navíc dodáváme v osmi barevných variantách.

       

Lanový systém GREENCABLE® od společnosti Carl Stahl nabízí široké spektrum možností. Využití nalezne v projektech ozelenění fasád budov, zídek i interiérů. Veškerá řešení jsou navrhována na míru našimi odborníky.

Pokud i Vy plánujete ozelenění stavebních ploch a zaujal Vás některý z námi dodávaných lanových systémů, I-SYS® nebo GREENCABLE® neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme komplexní informace a navrhneme možná řešení Vašeho projektu.


 
 
Reference
 
Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR