Reference z oblasti nerezové architektury | Carl Stahl
FacebookLinked in You TubePinterest
FacebookLinked in You TubePinterest
Architektura

Naše reference z oblasti nerezové architektury
  

Vítáme Vás na stránce, na které představujeme to nejzajímavější z naší práce – realizace. Jak můžete vidět v ikonách níže, nezastavíme se. Na této stránce zveřejňujeme pro Vaši inspiraci pouze zlomek našich projektů, ale nic nám neudělá větší radost než si s Vámi sednout u dobré kávy a pochlubit se Vám nepřeberným počtem fotek dokončených projektů, ale i fotkami a poznatky z průběhu realizací.


Nerezové produkty od firmy Carl Stahl      
Nerezové produkty od firmy Carl Stahl      

 
  • technické detaily realizací
  • design a atypická řešení
  • legislativa a projekční práce
  • dodatečná montáž


Pro více informací o jednotlivých realizacích se obraťte na kohokoliv z nás, spojíme Vás se specialistou, který realizoval konkrétní projekt. Ale hlavně – přihlaste se k odběru našeho newsletteru, kterým rozesíláme to nejlepší z našich aktuálních referencí.
Membránové zastřešení amfiteátru školy v PetrovicíchZastřešení je založeno na velmi jednoduchém a lehkém dvojitě zakřiveném tvaru, který definuje liniové kotvení na fasádě školy a tři trojnožky.

Více zde
 

Bezpečnostní sítě v novém sídle firmy VAK VyškovNerezové sítě zde slouží jako bezpečnostní zábrana, plní funkci důležitého designového prvku a nahrazují mohutné zábradlí, které by bylo nutné použít.

Více zde
 

Bezpečnostní sítě na základní škole na pražském ZličíněNerezové sítě jsme použili jako přídavný bezpečnostní prvek šachty hlavního schodiště základní školy na pražském Zličíně. Vytvořily tak zároveň i designovou dominantu srdce budovy.

Více zde
 

Moderní využití nerezových sítí pro ozelenění přírodovědecké fakulty UK v PrazeV tomto projektu byly nerezové sítě využity pro ozelenění objektu po celé ploše fasád a jako výplň zábradlí před okny.

Více zde
 

Bezpečnostní zábradlí vstupu na lávku – DOCK IN THREEUž jste se prošli po lávce k Libeňskému mostu a prohlédli si kombinaci nerezové sítě X-TEND a černého ocelového zábradlí? Jestli ne, pojďte se podívat na několik fotek z této realizace.

Více zde
 

Jednoduchý a čistý vzhled nerezových bílých sítí v projektu taneční školy v PrazeJako jediná firma na trhu vyrábíme a instalujeme bílé nerezové sítě. V případě projektu Tanečního domu Petřiny jsou bílé sítě použity jako výplň zábradlí a perfektně doplňují fasádní panely a celkový dojem z budovy.

Více zde
 

Moderní využití sítí pro bezpečnost studentů a pro růst rostlinV tomto projektu byly nerezové sítě využity jako zabezpečení pro studenty a také pro růst rostlin. Sítě byly využity v interiéru i v exteriéru a skvěle doplňují dřevěné obklady a příjemný design budovy.

Více zde
 

Nerezové sítě s duálním využitím: Zabezpečení pádu osob a ozelenění betonových konstrukcíSubtilní projev sítí zlehčuje design jinak masivního objektu, jakým je parkovací dům. Certifikovaná pevnost pak zajišťuje zabezpečení proti pádu osob a zároveň je dostatečná pro masivní řízený růst rostlin.

Více zde
 

Moderní design sítě zábradlí v náročných podmínkách na voděVýplň zábradlí multifunkčního prostoru na nábřeží Bratislavy jsme realizovali nerezovou sítí X-TEND, která je ideální pro náročné prostředí blízké vody.

Více zde
 

Unikátní a designové řešení bezpečnosti v bytovém domě v PrazeArchitektonický návrh byl opět zcela unikátní a atypický. Začali jsme tedy detailním rozpracováním technických detailů projektu a softwarovou simulací. Nerezová síť plní funkci bezpečnostní, ale je i designovou dominantou společných prostor domu. Dali jsme si tedy (ostatně jako vždy) velmi záležet na návrhu řešení, výrobě sítě a montáži.

Více zde
 

Kombinace vertikální zahrady a nerezové sítě pro řízený růst rostlin na MŠ ŘíčanyNaší rolí v tomto projektu bylo poskytnout pnoucím rostlinám pěstovaným na vertikální stěně trvalý systém pro jejich řízený růst. Pro 180 čtverečních metrů treláže jsme zvolili systém X-TEND CXL s velikostí oka 200 milimetrů. Budeme si ale muset 2-3 roky počkat, než se naše stěna zazelená a naše práce naplno vynikne.

Více zde
 

Celoroční membránové zastřešení terasy bytuČástečné membránové zastřešení terasy plzeňského bytu poskytuje obyvatelům bytu ochranu proti slunci a dešti. Trvalé a funkční řešení je zároveň jednou z designových dominant celé terasy. Celková rozloha membrány je 20 čtverečních metrů.

Více zde
 

Nerezové bílé sítě v projektu Zubní kliniky v Jablonci nad NisouV květnu tohoto roku oslovili firmu Carl Stahl Ing. arch. Radek Vaňáč a Ing. arch. Pavel Nalezený s požadavkem na použití nerezových sítí X-TEND® pro výstavbu zubní kliniky v Jablonci nad Nisou. Realizace proběhla ve spolupráci s architektonickým studiem Raketoplán a stavební společností Termil z Jablonce nad Nisou. Projektu dominují nerezové bílé sítě v kombinaci s černými svorkami.

Více zde
 

Bezpečné zábradlí uvnitř přehrady vodního díla FlájeNaše řešení bylo vybráno především z důvodu vysoké bezpečnosti a díky použití kvalitní nerezové oceli AISI 316, která odolává náročnému prostředí s vysokou vlhkostí a stálou teplotou 8°C. Další výhodou našeho řešení je vysoká průhlednost sítě vzhledem k nízké úrovni světla uvnitř hráze.

Více zde
 

Voliéra La Pampa v Zoo OstravaNová voliéra La Pampa v ostravské ZOO, jíž jsme spoluprojektovali a dodávali, zvítězila v prestižní architektonické soutěži Stavba roku 2021. Vstupte a užijte si bezprostřední blízkost zvířat v největší průchozí voliéře v ZOO.

Více zde
 

Parkovací dům aupark shopping center bratislava prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Má nový kabát a postupně se ozeleňujeVe všech patrech parkovacího domu bratislavského Auparku plní nyní nerezové sítě X-TEND® na lávkách pro pěší funkci vysoce bezpečné bariéry proti pádu osob. Po obvodu budovy nerezové sítě v určených částech plní také funkci nosné konstrukce pro řízený růst rostlin.

Více zde
 

Železniční most přes Hracholuskou přehraduŽelezniční most přes Hracholuskou přehradu získal novou lávku pro pěší a cyklisty, kde nesmí chybět nerezové lankové sítě X-TEND, jako bezpečnostní bariéra proti pádu osob.

Více zde
 

Barevná instalace v zrcadle schodiště vás překvapí svou lehkostíNerezová lana I-SYS® o průměru Ø 4mm nesou prvky nevšední barevné instalace v nemocnici ve Stuttgartu. Nádherné barevné lampiony ze stabilního textilního materiálu působí doslova jakoby se vznášely v zrcadlu schodiště. Nerezové komponenty Carl Stahl celému dílu poskytují nápadnou jemnost a lehkost.

Více zde
 

Nová regionální památka a turistická atrakce splňuje nadstandardní stavební a projektové standardy35 metrů vysokou věž s 348 schody o celkové hmotnosti 110 tun navrhla známá architektonická kancelář sbp (schlaich bergermann partner) ze Stuttgartu. Velkolepý výhled nabízejí tři ocelové plošiny, které se nacházejí ve výšce 10, 20 a 30 metrů a jsou propojeny šroubovitým ocelovým schodištěm. Tělu věže dominuje lokální modřínové dřevo z lesa Schoenbuch u Herrenbergu. Bezpečnost zajišťují nerezové sítě X-TEND®.

Více zde
 

Dotek orientu v Berlíně"Kouzelný koberec" kalifornského umělce Pae Whitea je obohacujícím třpytivým zážitkem pro cestující nového berlínského letiště, čekající na check in. Jemný červený koberec z tkaných kovů je zavěšený na konstrukci nerezových lan I-SYS® o průměru ø 6 mm.

Více zde
 

Nerezové sítě X-TEND® zdůrazňují světlou a přátelskou atmosféru ve vnitřním prostoru univerzitní budovyVícepodlažní prostředí univerzitní budovy v německém Osnabrücku s množstvím teras propojených schodišti je architektonickým vrcholem z dílny Benthem Crouwel Architects. Nerezové sítě X-TEND® zdůrazňují světlou a přátelskou atmosféru ve vnitřním prostoru budovy.

Více zde
 

Síť X-TEND® poskytla horizontální ochranu před pádem osob přístupné vznášející se umělecké instalaciV roce 2012 postavil britský sochař a vítěz Turnerovy ceny Antony Gormley rozsáhlou uměleckou instalaci nazvanou Horizon Field v Deichtorhallen v Hamburku. Tato přístupná ocelová konstrukce má černý reflexní povrch a vznáší se 7 metrů nad podlahou. Bezpečnost před pádem osob zajišťují certifikované nerezové sítě od Carl Stahl.

Více zde
 

Ochrana proti pádu na únikových schodištích státních, soukromých i veřejných budovNerezová lanková síť X-TEND® a další nerezové komponenty společnosti Carl Stahl se snadno instalují a nabízejí vysoce bezpečné, certifikované řešení pro zabezpečení únikových schodišť státních, soukromých i veřejných budov. Jako je tomu i v případě zakázky policejního domu v německém Heilbronnu.

Více zde
 

Barevné rámy na lanovém systému I-SYS® zdobí schodiště psychiatrické klinikyKbo-Isar-Amper-Klinikum v německém Haaru, poblíž Mnichova, je jednou z největších specializovaných nemocnic v oboru psychiatrie. Požadavkem bylo zabezpečit vnitřní schodiště budovy proti pádu osob a současně vytvořit designově zajímavý a vesele laděný prostor.

Více zde
 

Parkovací dům Aldi Süd splňuje pokročilé bezpečnostní a stavební požadavkySpolečnost Aldi Süd nedávno otevřela nové kanceláře v Mülheim an der Ruhr. Součástí budovy je prostorný parkovací dům, který splňuje pokročilé bezpečnostní a stavební požadavky. Kromě žlutého perforovaného kovového prvku jsou všechny fasády parkovacího domu tvořeny síťovinou z nerezové oceli X-TEND®, které vytvářejí vysoce bezpečnou a trvanlivou bariéru.

Více zde
 

Projekt školkového zábradlí ozvláštnily nerezové modré sítě X-TEND®Školku sv. Josefa v německém Ludwigshafenu navštěvuje ve čytřech třídách sedmdesát pět dětí. Bezpečnou a neomezenou zábavu při nástupu na venkovní skluzavku, která je svedena z venkovního schodiště, zajišťuje ve výplních zábradlí certifikovaná nerezová síť X-TEND® od společnosti Carl Stahl. Jelikož se jedná o dětský prostor, v projektu zvítězila aplikace barevných nerezových sítí, tentokrát v krásné modré barvě.

Více zde
 

Vzdušné schodiště univerzitní budovy s nerezovými lany I-SYS®Skleněné stěny propůjčují univerzitní budově v německém Rostocku otevřenou a prosvětlenou atmosféru. Celkový vzdušný dojem je podpořen schodišťovým zábradlím, které je vyplněno nerezovými lanky I-SYS®. Celkem zde bylo instalováno 700 m lan o průměru 6 mm.

Více zde
 

Originální nápad zelených slunečníků zpříjemní letní odpoledne v centru městaS překrásným, nevšedním nápadem na ozelenění přišlo město Trnava, které si pro své obyvatele a návštěvníky města přálo vytvořit příjemné přírodní zastínění nad posezením, které slouží jako odpočinková a kulturní zóna v centru města. Řešení projektu přinesly nerezové sítě X-TEND® společnosti Carl Stahl.

Více zde
 

Světelná socha prozářila letištní halu v New YorkuVíce než 17 000 LED bodů zdobí přes 12 metrů vysokou trojrozměrnou světelnou sochu, která nově dominuje foyer letiště Newark v New Yorku. V projektu byla plně využita flexibilita světelné sítě X-LED® a možnost jejího 3D tvarování.

Více zde
 

Žilina má novou atrakci. Na vrchu Dubeň otevřeli unikátní vyhlídkovou věžPráce na výstavbě vyhlídkové věže trvaly přibližně půl roku. Věž je vysoká 27,4 metru, má deset podlaží a je zhotovena z ocelové konstrukce a obložená dřevem. Funkci bezpečné bariéry proti pádu osob ve výplních zábradlí na schodištích a na ochozu vyhlídky plní nerezové sítě X-TEND® společnosti Carl Stahl.

Více zde
 

Jako v tunelu mořské vlny! Nevšední LED světelná pěší lávkaJako v pověstném barrelu* se budete chvílemi cítit při procházení nové 183 metrů dlouhé předepnuté pěší lávky, která připomíná lámající se vlnu. Most Rainbow spojuje Los Angeleské Kongresové centrum se Střediskem hereckých umění a umožňuje návštěvníkům se volně pohybovat mezi těmito dvěma významnými místy na Long Beach.

Více zde
 

Zdařilá přeměna schodiště obytné budovy v OttobrunnuVzdušnější, působivější a vysoce bezpečné. Tak lze charakterizovat zdařilý projekt rekonstrukce schodiště obytné budovy Sternhaus v hornobavorském městě Ottobrunnu. Vertikální ochranu proti pádu zajišťuje nerezová síť X-TEND®, která se v projektu stává i výrazným moderním prvkem interiéru stavby.

Více zde
 

Nevšední zlatý look - ochrana před pádem v projektu školkyPředstavujeme další realizaci, kde byly použity barevné nerezové sítě X-TEND®, tentokrát v barvě zlaté. Nerezové sítě X-TEND® chrání v projektu osoby proti pádu. Na míru řešená struktura sítě navíc zohledňuje v projektu faktor dětí.

Více zde
 

Zoologická zahrada v Kırşehiru se pyšní největší voliérou v Asii s půdorysem 70x35 metrůMěstská zoo v Kırşehiru se rozhodla vybudovat moderní voliéru pro vodní ptactvo. Z důvodů plánování technicky velmi náročné stavby nadstandardních rozměrů se jednatel Carl Stahl Turecko, Serhat Sahin, rozhodl oslovit specializovaný montážní tým z České republiky.

Více zde
 

Rodinný dům, kde rozhodující vjemovou roli hrálo nasazení nerezových bílých sítíSe specifickým požadavkem na realizaci výplně zábradlí oslovila firmu Carl Stahl majitelka rodinného domu v Bratislavě. Podstatnou roli, ne-li rozhodující vjemovou roli v tomto projektu hrálo „nasazení“ barevných nerezových sítí. Konkrétně byly zvoleny sítě v bílé barvě v kombinaci s nerezovými svorkami.

Více zde
 

Prostorově umístěná kanoe je dominantou vzdušného atriaProhlédněte si vstupní atrium sídla společnosti imagine development.
Instalace vyjadřuje vzdušný prostor s naturálním dojmem a prostorově umístěnou kanoí. Řešení pro ozelenění stěny a zavěšení kanoe dodala společnost Carl Stahl.

Více zde
 

Systém pro ozelenění zahradní pergoly Spa Resort Lázně Lednice****Zelená pergola bude zdobit zahradu Spa Resortu Lázně Lednice****. Díky systému ozelenění od společnosti Carl Stahl bude ideálním místem k odpočinku v horkých letních dnech.

Více zde
 

Vodní altán v zahradě hotelového resortu bylo potřeba zabezpečit proti páduBezpečné a praktické řešení se svými nerezovými sítěmi X-TEND® přinesla společnost Carl Stahl projektu vodního altánu v zahradě Spa Resort Lázně Lednice****. Nově vybudovaný vodní altán bylo potřeba zabezpečit proti pádu osob.

Více zde
 

Hausboat, vítejte na paluběBezpečnost a design s nerezovými sítěmi X-TEND®.
Krásný nový hausboat byl kompletně zhotoven v České Republice, zbývalo ještě zabezpečit jeho palubu před možným pádem. O tento úkol se se svými certifikovanými sítěmi postarala společnost Carl Stahl.

Více zde
 

Praktické řešení zábradlí mostu u Bratislavského ZuckermandeluNerezové sítě X-TEND® nyní zdobí most přes hlavní ulici Nábrežie armádného generála Ludvíka Svobody v Bratislavě. Firma H&O Construction požadovala výplně konstrukce zábradlí mostu od nového projektu Zuckermandel k řece Dunaji.

Více zde
 

Ozelenění lanovým systémem GREENCABLE® pro NC Forum PopradFasádu budovy nákupního centra Forum Poprad budou zdobit krásné popínavé rostliny. Konstrukci pro jejich řízený růst tvoří variabilní lanový systémem GREENCABLE®. Jeho kvality ocení zejména architekti, stavitelé a designéři.

Více zde
 

Referenční dopis Aupark a.s.Děkujeme managementu AUPARK a.s. za referenční dopis a přejeme, aby nově zrekonstruovaný parkovací dům sloužil k maximální spokojenosti všem zákazníkům nákupního centra.

O jeho osobní zkušenosti s naším obchodníkem Michalem Bláhou a montážním týmem Carl Stahl se dočtete zde

Zajistili jsme bezpečnost proti pádu z ochozu kolem bazénu u rodinného domuDěti v rodinném domě v Brně se již nemusí bát úrazu!

Více zde
 

Carl Stahl přinesl více zeleně do centra TrnavyMěstský úřad ve slovenské Trnavě požadoval částečné ozelenění stávající předsazené fasády domu. Cílem bylo více ozelenit lokalitu poblíž centra města, zároveň však zabránit zastínění oken kanceláří úřadu.

Více zde
 

Carl Stahl zajistil bezpečnost a ničím nerušený výhled z teras řadového domu v LuhačovicíchVýplň zábradlí teras nerezovou sítí X-TEND®

Více zde
 

Dokončili jsme bezpečnostní zábradlí schodiště v bytovém domě ve Slovenském městě ČadcaPoužili jsme nerezovou síť X-TEND®, která tvoří bezpečnostní, ale zároveň i designový prvek bytového domu.

Více zde
 

Carl Stahl zrealizoval krásný projekt v samém srdci Afriky - ve Rwandě!Přijali jsme další opravdovou výzvu! Tentokrát jsme společně s našimi tureckými kolegy zrealizovali krásný projekt v samém srdci Afriky, konkrétně v hlavním městě Rwandy – Kigali.

Více zde
 

Zajistili jsme bezpečnost lávky přes potok Masník v obci Kosova Hora u SedlčanChcete se cítit bezpečně a zároveň mít nerušený výhled po okolí? Na lávce v Kosově Hoře to mít můžete!

Více zde
 

Carl Stahl realizoval systém pro ozelenění fasády rodinného domuPoužili jsme nerezovou síť X-TEND®, která tvoří designový prvek rodinného domu.

Více zde
 

Dokončili jsme zajímavé kontrastní řešení výplně prostoru schodištěPoužili jsme nerezovou síť X-TEND® v černém provedení, která tvoří krásný a bezpečný prvek v prostoru rodinného domu v pražském Braníku.

Více zde
 

Bezpečnost v nové sportovní hale v Ostravě, a to nejen pro divákyNaše nerezové sítě X-TEND® tvoří díky možnosti jejich vysokého zatížení velmi subtilní, ale zároveň i velmi pevnou bariéru proti pádu osob.

Více zde

 Carl Stahl realizoval výplň zábradlí v chotěbuzském ArcheoparkuVytvořili jsme výplň zábradlí nové vyhlídkové stezce. Montážní tým pod vedením Davida Pařízka instaloval na vyhlídkové stezce nerezové výplně do zábradlí.

Více zde

Podíleli jsme se na realizaci Stezky v oblacíchZajistili jsme bezpečnost a nerušený výhled této stavbě pomocí zábradlí s nerezovými sítěmi X-TEND®

Více zde

Referenční dopisDěkujeme za referenční dopis společnosti Kališ a Krátkoruký, spol. s.r.o. Těšíme se na další spolupráci.

Více zde

Carl Stahl realizoval zábradlí rozhledny skokanského můstkuPro společnost Stavoplast KL jsme provedli stavbu zábradlí rozhledny skokanského můstku a zajistili schodiště na vyhlídkovou plošinu.

Více zde

Nerezová síť X-TEND® – luxusní designový prvek do interiéruPotřebujete designové řešení, které od sebe opticky oddělí dvě místnosti? Hledáte moderní  industry materiál s dlouhou životností v několika různých barevných provedeních?

Více zde

Bezpečné zábradlí pro vaši terasu, balkon i schodištěSpolečnost Carl Stahl dokončila zakázku realizovanou v Ústí nad Orlicí. Jednalo se o výplň zábradlí na terase, u vřetenového a interiérového schodiště.

Více zde

Plánujete stavbu interiérového zábradlí? Zvolte sítě X-TEND®Nerezové sítě X-TEND® jsou vhodným bezpečnostním prvkem pro váš dům. Současně se zajištěním zábradlí či schodiště navíc získáte originální designový prvek, který bude chloubou vaší domácnost.

Více zde

Carl Stahl oblékl rozhlednu Hýlačka do nového hávuMontážní tým Carl Stahlu v čele s Davidem Pařízkem provedli celkové opláštění rozhledny Hýlačka nedaleko Tábora.

Více zde

Zábradlí pro fotbalový stadion zajistila firma Carl StahlCarl Stahl dokončil realizaci zábradlí fotbalového stadionu pro zadavatele, kterým byla První stavební Chrudim a.s. Zakázka byla provedena za použití nerezových sítí a lan X-TEND® s parametry oka mw60/2 + lana 6 a 8 mm.

Více zde

Ozelenění haly CTParkPředstavujeme vám realizaci ze začátku roku 2015, ve které jsme nainstalovali nerezové sítě na plášť budovy haly CTPark. Neuběhlo ani půl roku a hala se pyšní zelenou pokrývkou sahající skoro do poloviny pláště a zeleň se stále rozšiřuje.

Více zde

Referenční dopis od zákazníka z Moravských BudějovicDěkujeme za referenční dopis.

Více zde

Nerezové sítě x-tend® v oknech zamezují neoprávněnému vniknutíFirmu Carl Stahl oslovila společnost Umělecká řemesla za účelem instalace nerezových sítí X-TEND® do oken Psychiatrické nemocnice Bohnice. Hlavním požadavkem bylo zamezení úniku osob ze zařízení a současně zabránění vstupu nepovoleným návštěvám.

Více zde

Sítě X-TEND® chrání děti před možným pádem na prolézačkáchHledáte designové a zároveň vysoce funkční řešení zabezpečení dětských hřišť a prolézaček? Použijte unikátní nerezové sítě X-TEND®, původně rodinný výrobek německé kvality, který nyní najdete v rámci nejrůznějších realizací po celém světě.

Více zde

Realizace bezpečnostního zábradlí a podpůrné konstrukce dokončenaFirma Carl Stahl v čele s Davidem Pařízkem dokončila realizaci zakázky pro společnost GEMO. Úkolem bylo provedení bezpečnostního zábradlí mezi protihlukovou stěnou a vytvoření podpůrné konstrukce pro popínavou zeleň.

Více zde

Uvažujete o ozelenění střešních prostor? Použijte bezúdržbové sítě x-tend®Uvažujete o ozelenění střechy, fasády domu či kancelářského komplexu budov? Poskytneme vám esteticky zajímavé řešení, šetrné k životnímu prostředí s dlouhou životností. Vyzkoušejte systémy pro ozelenění budov, nerezové sítě X-TEND® a nerezová lana I-SYS®, které jsou vhodné i pro vysoké zatížení.

Více zde

Referenční dopis od zákazníkaDěkujeme společnosti za referenční dopis.

Více zde

Zábradlí proti pádu osob může být i zajímavým designovým prvkemHledáte moderní a esteticky zajímavé provedení bezpečnostního zábradlí rodinného domu nebo rozsáhlého komplexu budov? Potřebujete kvalitní, rychlé a funkční řešení s dlouhou životností?

Více zde

Nerezové sítě X-TEND® - zajištění proti pádu a dlouhá životnost Společnost Carl Stahl realizovala dodávku nerezových sítí X-TEND® pro firmu VCES. Pod vedením specialisty Davida Pařízka jsme provedli montáž nerezových sítí na pavlač bytového domu v Malešicích.

Více zde

Dokončili jsme realizaci zábradlí únikového schodiště administrativní budovy DeltaFirma Carl Stahl dodala nerezové sítě X-TEND® pro společnost OK-BE, zabývající se výrobou a instalací ocelových konstrukcí.

Více zde

Nerezové sítě X-TEND® najdete nově i v ostravských VítkovicíchK maximální spokojenosti zákazníka, společnosti Hutní montáže a.s. Vítkovice, dokončili technici firmy Carl Stahl realizaci bezpečnostního zábradlí vyhlídky místní restaurace.

Více zde

Zábradlí s nerezovými sítěmi v zoo prahaNa začátku roku 2015 jsme získali velkou zakázku pro ZOO Praha, kde jsme dodali a namontovali přes 300 m dlouhé zábradlí s nerezovými sítěmi X-TEND.

Více zde

Nerezové sítě X-TEND® použité do francouzských oken i pro zábradlíNa začátku letošního roku 2015 jsme do rodinného domu v Plzni dodávali nerezové sítě, a to jak do zábradlí, tak i do francouzských oken. Kompletní dodávka obsahovala ze strany Carl Stahl také provedení odborné montáže. Velký důraz jsme kladli především na bezpečnost.

Více zde

Řešení výplně venkovního zábradlí v rodinném domě pomocí nerezových sítí X-TEND®Na konci roku 2014 nás poptala firma GLUT s.r.o. kvůli výplni nerezové sítě X-TEND® do šikmého zábradlí. Zábradlí bylo kotveno do dřeva a náš úkol byl jasný - vyplést venkovní zábradlí pomocí sítí tak, aby výsledek byl designově zajímavý a zábradlí plnilo bezpečnostní funkci.

Více zde

Dodávka a montáž nerezových sítí X-TEND® do dělostřeleckého muzea v OlomouciNa konci roku 2014 nás poptala firma VW WACHAL a.s. ohledně dodávky nerezové sítě X-TEND® včetně montáže. Nerezové sítě X-TEND® byly vypleteny do dřevěného zábradlí v dělostřeleckém muzeu v Olomouci.

Více zde

Nerezové zábradlí na terase proti pádu osobVelice rádi pomáháme zákazníkům k tomu, aby jim naše produkty nejen ozdobily dům, ale taky plnily veškeré bezpečnostní funkce.

Více zde

Rozsáhlé ozelenění haly CT-PARKJednalo se o kompletní dodávku řešení pro ozelenění fasády hlavní haly CT-PARK.

Více zde

Rychlá obnova zábradlí v JihlavěPůvodní nevzhledné plastové sítě jsme nahradili nerezovou strojní sítí X-TEND®.

Více zde

Nerezové sítě X-TEND® do rodinného domu ve ZlíněNa začátku roku 2015 jsme dodali vlastní výrobek Carl Stahl - nerezové sítě X-TEND® do rodinného domu ve Zlíně. Jednalo se o rodinný dům s galerií a šikmým vstupním schodištěm.

Více zde

Kompozice lusků s nerezovými lanky I-SYS®Koncem roku 2014 nás osobně navštívil umělec pan Svár Roman Ťalský, který byl vyzván investorem na základě předešlých referencí se záměrem „uchopení technického detailu do kompozice s dílem“.

Více zde

referenční dopis - ozelenění ostravské radniceV létě 2014 poptala firmu Carl Stahl firma Stavos Stavba a.s. ohledně projektu ozelenění ostravské radnice. Své dojmy ze spolupráce na tomto projektu popisuje pan Melena z firmy Stavos Stavba a.s. v tomto referenčním dopise.

Více zde

OZELENĚNÍ BYTOVÝCH DOMŮ DÍKY LANKOVÉMU SYSTÉMU I-SYS®V loňském roce se na Carl Stahl obrátila firma Hornex s dotazem, jak vyřešit problém s ozeleněním stěn bytových domů Vlárská. Domluvili jsme se zástupci firmy Hornex na setkání, kde danou situaci řešil náš obchodní manager Honza Tesař. Jelikož tehdy stavba byla teprve v základech, absolvovali jsme společně „běh na delší trať“, ale čekání se nám bohatě vyplatilo a přineslo ovoce v podobě krásné funkční realizace.

Více zde

nerezové sítě x-tend® v rodinném domku na slovenskuFirma Carl Stahl stále rozšiřuje své pole působnosti. Pan Ing. Arch. Dušan Ševela se obrátil na naši firmu s dotazem ohledně nerezových sítí. Klientova představa byla jasná: použít sítě jako ochranu proti pádu na schodišti. Velký důraz kladl pan Ševela zejména na bezpečnost, protože se blížil očekávaný příchod jeho potomka na svět.

Více zde

nerezové sítě x-tend® tentokrát v italském duchuDne 8. 8. 2014 firmu Carl Stahl opětovně poptal pan architekt Petr Šulc za účelem dodání nerezových sítí X-TEND do zábradlí pro restauraci Marina v Kladně. S panem architektem Šulcem je vždy výborná spolupráce. Zakázky se opět ujal náš obchodní manager Jan Tesař, který s panem Šulcem již v minulosti spolupracoval.

Více zde

rodinný dům v pardubicích má nové zábradlí z nerezové sítě x-tend®Dne 18. 9. 2014 firma Carl Stahl obdržela od pana Urbánka objednávku na nerezové sítě X-TEND. Požadované sítě X-TEND posloužily jako ochrana proti pádu u zábradlí rodinného domu v Pardubicích.

Více zde

spokojenost zákazníkaV minulém týdnu proběhla návštěva u jednoho z našich zákazníků v Mariánských Lázních, abychom zjistili, zda i po 2 letech je vše, jak má být a naši zákazníci jsou s naší prací stále spokojeni.

Více zde

referenční dopis od firmy cl-evansDěkujeme!

Více zde

CARL STAHL DOKONČIL REALIZACI BEZPEČNOSTNÍHO SCHODIŠTĚ SPORTOVNÍ HALY LETNÁNaše společnost zrealizovala letos v září stavbu hlavního schodiště sportovní haly Letná. Původní projekt dovedli technici firmy Carl Stahl společně s architekty projektu ing. arch. Bartouškem a ing. arch. Bednaříkem k netradičnímu řešení, zajišťující bezpečnosthlavního schodiště pomocí nerezových sítí X-TEND.

Více zde

FIRMA CARL STAHL REALIZOVALA PROJEKT VYHLÍDKOVÉ LÁVKY NA SOKOLOVSKUSpolečnost Carl Stahl se v roce 2014 podílela na realizaci vyhlídkové lávky v Sedleci na Sokolovsku.

Více zde

REFERENČNÍ DOPIS OD FIRMY NOPO ENGINEERING S.R.O.Velice si toho vážíme. Děkujeme.

Více zde

CARL STAHL NOVĚ DODÁVÁ BEZPEČNOSTNÍ SÍTĚ PRO KOMUNITNÍ CENTRUM MÁJ ČESKÉ BUDĚJOVICENaše společnost zvítězila ve výběrovém řízení na dodavatele bezpečnostních sítí pro komunitní centrum na sídlišti Máj v Českých Budějovicích. Hlavních kritéria pro výběr dodavatele byla spolehlivost, vysoká kvalita produktu i vlastní instalace, rychlost dodání, návrh řešení, dodání statického výpočtu a samozřejmě certifikace pro zajištění pádu osob.

Více zde

PŘESTAVBA A PŘÍSTAVBA PAVILONU VODNÍHO PTACTVA NA PAVILON EVOLUCE V ZOO OSTRAVA - NOVÉ FOTONaše společnost získala největší zakázku v oblasti Zoologických zahrad. Jedná se o exteriérovou voliéru šimpanzů a papoušků společně s interiérovými výběhy šimpanzů, kočkodanů a dalších, které jsou součástí Projektu Pavilon Evoluce v Zoologické zahradě města Ostravy.

Více zde

OZELENĚNÍ BUDOVY NOVÉHO OBCHODNÍHO CENTRA HORNBACH V NĚMECKUV roce 2013 se firma Carl Stahl významně podílela na výstavbě obchodního centra Hornbach v Německém Heidelbergu. V srpnu loňského roku nás oslovila firma Imos s poptávkou na ozelenění budovy pomocí nerezových lan a sítí X-TEND.

Více zde

NEREZOVÉ SÍTĚ X-TEND® JSOU U ZÁKAZNÍKŮ VELICE OBLÍBENÉNa konci listopadu 2013 dokončili specialisté společnosti Carl Stahl ve spolupráci s firmou Strand realizaci nerezového zábradlí na pražském Šeberově. Majitel objektu si přál vyřešit realizaci nerezového zábradlí pomocí výplně z nerezových sítí X-TEND.

Více zde

atypické zábradlí z bezpečnostní sítě x-tend®Dne 6. září 2013 započala montáž bezpečnostní sítě X-TEND do zábradlí u pana Meszároše. Tento projekt získal náš kolega Jan Tesař poté, co klienta odmítla jiná firma z důvodu přílišné náročnosti výroby sítí a vysoké náročnosti požadované montáže. Následný průběh celé zakázky měl od obdržení nabídky až po její konečnou realizaci velmi rychlý spád.

Více zde

 

DOKONČILI JSME MONTÁŽ HELIPORTU V LIBERCIV březnu 2014 poptala firma CL-EVANS společnost Carl Stahl ohledně provedení nerezové výplně zábradlí na Heliport v KN Liberec.

Více zde

NEREZOVÉ STROJNÍ SÍTĚ DO INTERIÉRU OCHRÁNÍ PŘED PÁDEMV listopadu v roce 2014 poptala firmu Carl Stahl paní Eva Purgerová s dotazem na nerezové sítě do interiéru. Jednalo se o nový útulný byt, který chtěla zdokonalit ještě před příchodem nového člena rodiny.

Více zde

OZELENĚNÍ FASÁDY (GREENCABLE) JE MEZI ZÁKAZNÍKY VELICE POPULÁRNÍPodívejte se na další precizně provedenou zakázku naší společnosti. Firmu Carl Stahl kontaktoval na konci roku 2013 pan Dědíček s požadavkem na ozelenění fasády.

Více zde

NEREZOVÉ SÍTĚ X-TEND® SPLŇUJÍ INDIVIDUÁLNÍ POŽADAVKY KAŽDÉHO ZÁKAZNÍKANa konci října 2013 navštívili specialisté firmy Carl Stahl nového zákazníka pana Ing. Arch. Šulce, který projevil zájem o provedení realizace nerezové sítě X-TEND vně zábradlí rodinného domu v Bradleci. Zakázky se ujal Jan Tesař, na místě provedl zaměření zábradlí a konzultace potřebné pro výrobu a montáž zábradlí.

Více zde

DALŠÍ VÝZVA PRO SPOLEČNOST CARL STAHLDne 6. září 2013 započala montáž bezpečnostní sítě X-TEND do zábradlí u pana Meszároše. Tento projekt získal náš kolega Jan Tesař poté, co klienta odmítla jiná firma z důvodu přílišné náročnosti výroby sítí a vysoké náročnosti požadované montáže.

Více zde

ODBORNÍCI SPOLEČNOSTI CARL STAHL OPĚT V AKCILankové zábradlí umístěné nad svahem mělo splňovat bezpečnostní ochranu proti možnému pádu. Největší důraz se kladl na bezpečnostní funkci a dostatečnou pevnost zábradlí.

Více zde

VYUŽIJTE LANKOVOU KONSTRUKCI PRO VAŠI NOVOU PERGOLUPotřebujete podpůrnou konstrukci pro popínavou zeleň nebo vinnou révu? Máte zajímavý nápad na realizaci pergoly a chcete, aby byla současně elegantní a vzdušná? Inspirujte se aktuální realizací, kterou provedli odborníci ze společnosti Carl Stahl.

Více zde

BEZPEČNOSTNÍ LANA JISTÍ SCHODIŠTĚ PROTI MOŽNÉMU PÁDU DĚTÍPotřebujete zabezpečit schodiště nebo další prostory u vás doma? Máte malé děti a bojíte se, aby nespadly a nezranily se? Nebo byste „jen“ rádi zdůraznili neotřelý vzhled vašeho nového schodiště? Inspirujte se inovativní realizací, kterou v letošním roce provedli odborníci ze společnosti Carl Stahl.

Více zde

DÍKY NEREZOVÉ SÍTI ZABEZPEČÍME I ATYPICKÉ PROSTORY VAŠEHO DOMUPotřebujete zabezpečit schodiště nebo další prostory u vás doma? Bojíte se, aby děti nespadly a nezranily se a současně byste rádi uchovali designový vzhled místnosti? Inspirujte se realizací atypického zabezpečení točitého schodiště, kterou v letošním roce provedli odborníci ze společnosti Carl Stahl.

Více zde

PRVNÍ JARNÍ VLAŠTOVKA JE TUTakovou vlaštovkou je pro Carl Stahl jako již každoročně první realizace podpory pro popínavou zeleň, kterou tentokrát realizujeme pro rodinný dům v Benicích u Prahy. Součástí projektu je i moderní podsvětlení zelené plochy.

Více zde

STAVÍME UNIKÁTNÍ ROZHLEDNY A VĚŽOVÉ STAVBYNa stavbu moderní rozhledny či věže už v dnešní době nepotřebujete tuny kamení, jak k tomu bylo kdysi. Ačkoli tradiční turistické rozhledny z počátku minulého století jistě potěší zrak každého turisty, návrh v podobném duchu je dnes již naprosto nemyslitelný

Více zde

SÍTĚ POUŽITÉ DO FRANCOUZSKÝCH OKEN A NA ZÁBRADLÍ RODINNÉHO DOMU V BEROUNĚVkusnou novostavbu rodinného domu v Berouně se její majitelé rozhodli doplnit o funkční a originální řešení francouzských oken a zábradlí balkónů. Po vzoru podobných západoevropských realizací, které společnost Carl Stahl dnes již vytváří téměř po celém světě, došlo k provedení výplní zábradlí a oken pomocí speciálních nerezových sítí X-TEND.

Více zde

LANOVÁ TÁHLA: INSPIRACE ZÁPADNÍM SVĚTEMKdyž se podíváme do zahraničí, na každém kroku potkáme konstrukce většího či skromnějšího typu, které jsou realizované pomocí lanových táhel. Proč? Nejen že takové realizace působí svěže, moderně a pokrokově, ony takové také jsou.

Více zde

ORIGINÁLNÍ LANKOVÉ ZÁBRADLÍ OD SPOLEČNOSTI CARL STAHLNelíbí se vám zábradlí vyplněné ocelovou tyčovinou ve stylu vězeňských mříží? Ozdobné tvary kovaných květů a spirál jsou ne váš vkus zase příliš rustikální? Nechte se inspirovat našimi moderními lankovými systémy I-SYS z ušlechtilé nerezové oceli.

Více zde

ORIGINÁLNÍ LANKOVÉ ZÁBRADLÍ OD SPOLEČNOSTI CARL STAHLKdyž se řekne lankové zábradlí, každý si jistě hned představí kovovou konstrukci s vodorovně vypnutými lanky. Ano, to je samozřejmě také jedna z eventualit. Ale možností je mnohem víc!

Více zde

Nebojte se zazářitDnes bychom vás rádi seznámili s kombinací nerezové sítě X-TEND s LED diodami do systému X-LED od společnosti Carl Stahl.

Více zde

zábrany k francouzským oknům jak je neznátePředstavujeme vám inovativní zábrany k francouzským oknům se sítí vetknutou do pevného rámu.

Více zde

NEREZOVÉ SÍTĚ X-TEND®: VÝPLŇ ZÁBRADLÍ DĚTSKÉHO KOUTKU VE FORU NOVÁ KAROLINAVe Foru Nová Karolina v Ostravě vznikla zbrusu nová realizace bezpečnostní výplně zábradlí dětského koutku. Rychlé a kvalitní provedení zajistila společnost Carl Stahl.

Více zde

BEZPEČNOSTNÍ SÍŤ PRO FRANCOUZSKÁ OKNAVlastníte doma instalovaná francouzská okna nebo s nimi počítáte v nadcházejícím projektu? A máte je zabezpečená proti pádu? Nemáte? V tom případě se nechte inspirovat naší realizací novostavby rodinného domu v Mnichovicích u Prahy.

Více zde

PRODUKTY SPOLEČNOSTI CARL STAHL V JAKÉKOLIV VELIKOSTI A TVARUSítě společnosti Carl Stahl v kombinaci s textilní fasádou chrání před ostrým sluníčkem českou ambasádu v Madridu.

Více zde

BEZPEČNOSTNÍ SÍTĚ X-TEND® PŘEDČILY OPĚT VEŠKERÁ OČEKÁVÁNÍ ZÁKAZNÍKASpolečnost Carl Stahl se pyšní množstvím spokojených zákazníků, zvláště co se týče odvedených realizací v oblasti bezpečnostních sítí pro soukromé rodinné domy. Jsme rádi, že vám díky fotodokumentaci můžeme představit další z takových povedených realizací.

Více zde

NEREZOVÉ SÍTĚ X-TEND® ZAJIŠŤUJÍ ZÁBRADLÍ BALKONŮ ADMINISTRATIVNÍCH BUDOVInspirujte se dokončeným projektem instalace zábradlí balkonů administrativních budov, který provedli speciálně vyškolení odborníci společnosti Carl Stahl.

Více zde

TRÁPÍ VÁS, ŽE NEMÁTE NA ZAHRADĚ DOSTATEK STÍNU?Léto je v plném proudu a vy jste se dostali do situace, kdy se před vlastním domem či na terase nemáte kam schovat před ostrým sluncem?

Více zde

ABY VÁM NEZATEKLO ZA DVEŘEMáte snad díky letním průtržím mračen za dveřmi rybníčky? A chtěli byste to nějak elegantně a přitom jednoduše vyřešit? Použijte náš nerezový lankový systém pro uchycení nadedveřní stříšky ze skla.

Více zde

BEZPEČNOST JE PRO NÁS ALFOU I OMEGOUStaráte se o věž nebo vyhlídku a rádi byste zajistili bezpečnost všem, kteří se k vám za památkou vydají? Leží na vašich bedrech zodpovědnost za technický stav zábradlí a tím pádem a i za životy návštěvníků, turistů i malých dětí? Máme pro vás řešení, které splní vaše požadavky na zabezpečení všech případných hrozících faktorů pádu.

Více zde

CARL STAHL: SPECIALISTA NA SÍŤOVÉ SYSTÉMY PRO ROSTLINNÉ FASÁDYLetní sezóna právě začíná, teplé deště a slunce dělají co je v jejich silách, aby se vše zazelenalo, kvetlo a rostlo. A také společnost Carl Stahl se snaží spolu s vámi přispívat k podpoře rozšiřování zeleně ve městech, u vás doma nebo na pracovištích.

Více zde

SPOLEČNOST CARL STAHL SE PODÍLELA NA REALIZACI BUDOVY KKCGCelá realizace byla podporována Zahradnictvím Kurz a architektonickým studiem ARCHTEX, čímž bychom chtěli vyjádřit velký dík jmenovaným společnostem za velice příjemnou spolupráci a příkladný přístup během celé realizace.

Více zde

 


Archiv
Jakub Šesták


Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 734 235 132
emailsestak@carlstahl.cz  
  
Carl Stahl Architektura - David Parizek


Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 602 234 510
emailparizek@carlstahl.cz  
Matěj Kvapil


Váš odborník v oblasti nerezové architektury. Neváhejte mne kontaktovat:
  
Phone +420 774 559 934
emailkvapil@carlstahl.cz  
  
  


Zůstaňte s námi v kontaktu

Děkujeme za Váš zájem o naši práci. Snažíme se našim parterům pomáhat nejen na konkrétních projektech, ale také v jejich rozvoji.

Dovolte nám Vás inspirovat a informovat.

Občasník s novinkami
 
Oborové zajímavostiVíce ukázek realizací

Uložte si náš kontakt
QR